Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Alper Tosun

Soru

Merhaba Arkadaşlar, 

SYNC & Telefon bağlantımı yapmıştım. (HTC Desire S) Sesle arama yanıtlama vs yapabiliyordum. Ancak dün ne olduysa "Telefon Bulunamadı" diyor. Bağlantıyı kaldırıp yeniden yapıyorum Telefon bağlantısı yapıldı diyor ve bir kaç sn sonra "Telefon Bağlantısı Kesildi" anonsu yapılıyor. Aynı hatayı başka bir telefonda da verdi. (Samsung Galaxy S3) SYNC Fabrika ayarlarına döndürme işlemini de yapıyorum ama yine de artık arama yapamıyorum. Ne yapmamı tavsiye edersiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 10 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Evet arkadaşlar, servis ziyareti ile sorun çözüldü, teknoloji ile aram iyi ama benim yapabileceğim bir şey olmadığı ortaya çıktı. Fabrika ayarlarına bile dönmüyordu çünkü. Sonunda kaputtan elektriği kesip yeniden verince tüm bağlantılar yerine geldi. Çok güzel bir özellik şu eller serbest telefon görüşmesi yapabilmek. Herkese teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Çok küçük bir ihtimal ama bazı telefonlar belli bir süre sonra bluetooht bağlantısını kesebiliyorlar.

Atıyorum 1 dk sonra bağlantıyı kesiyor ya da herkese görünür falan ayarları vardı, o ayarı gizli yapabiliyor. Böyle bir durum olabilir. Tabi iki farklı telefonda yapmış olması bu ihtimali düşürse de, böyle bir ihtimal var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

2 telefonunda çalışması gerekiyor normalde servis veya siz yazılımı tekrar yükleyip deneyebilirsiniz

post-1-0-71836900-1375091943_thumb.png

post-1-0-45214000-1375091945_thumb.png

Ek olarak sync klavuzunuda ekliyorum

SYNC_Kolay_Kullanim_kilavuzu.pdf

Bu başlık ile nasıl güncelleyebileceğinize bakabilirsiniz

SYNC_Kolay_Kullanim_kilavuzu.pdf

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

CEM BEY MERHABALAR

Abi aracım 2012 STYLE SEYİR HALİNDE YANIMDAKİ ARKADAŞ TELEFONU EŞLEŞTİRMEK İSTEDİ. TELEFON İSMİ YERİNDE (ŞAKA DEĞİL) ÇİÇEK SİMGELERİ GÖZÜKTÜ ŞİMDİ BLUETOOTH BAĞLANIP KOPUYOR. OTOKOÇ A GİTTİM ÇÖZEMEDİLER 1 gün kalması gerek denemeler yapacağım olmazsa kit değişecek dedi.

ford atılgan ı aradım onlarda bin tl diyor. Yardımınızı rica ediyorum.

söylemeyi unuttum kuyup başını 2 saat sökük bıraktım

saygılar 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.