Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Dikiz Aynası Problemi

Mehmet Demir

Soru

bu mesele ile ilgili ilk yazdığımda 3-4 arkadaş kendilerinde de olduğunu yazdı.

peki bu sorunu servise iletip, değişim veya müdahale ile çözen oldu mu?

sanki aynanın aşağı eğilmesi ben arabayı kullanırken değilde, akşamları yatarken, parkta oluyor. (hayalet mi var acaba :) )

sabah ayarı yapıp çıkıyorum, müzik, aynada titreme vs, park et, ertesi sabah otur ayna aşağıda. diyorum acaba koltuk malzemesi mi sabaha genleşiyor da boyumuz uzuyor, 1 hafta kadar aynaya hiç dokunmadım ayna neredeyse arka camı gösteremeyecek kadar aşağı düştü. dedim koltuk malzemesi bu kadarda genleşip beni yukarı taşımaz ki.  birde şunu denesem mi; ayna her aşağı inişte bende koltuğu aşağı indireyim belki aynanın duracağı bir nokta vardır :fikir:

aslında servise değiştirtmeyi düşünüyorum ama sökülünce iyi montajı yapılır mı diye çekincem var, sonra diyorum cam kırılsa illaki başına böyle bir sökülüp takılma gelecek.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

müjdee!!

değişen aynamda eskisine göre daha uzun sürede aşağı kendini salıyor. yeni aynanın daha az titrediğini yazmıştım müzikte. demekki müzik titretiyorsa aynada kaymaya meğilli. müzik dinlerken titriyor ama aynam kaymıyor diyen varsa, aracınızı başka kullanan var mı sürekli ayarıyla oynanıyor mu dikkat edin. eskiden bir günde ulaşılan kayma şimdilerde 2-3 günde oluşuyor. ama havalarda 35 den 30 lara düştü. bu da olabilir. 2014 focus alanlar gelir nasılsa foruma bizimkiler kaymıyor derlerse bir daha değişime müracaat ederiz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bugun dikiz aynasını değişimin gerçekleştiler.

Sorunum hafif bir boşluk ve zamanla aşağı eğilme ile kayıt açtım.

Sipariş verip bugün yenisi takıldı.

Eğilme sorununun devam edip etmediğini kullandıktan sonra tekrar yazarım.,

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bugun dikiz aynasını değişimin gerçekleştiler.

Sorunum hafif bir boşluk ve zamanla aşağı eğilme ile kayıt açtım.

Sipariş verip bugün yenisi takıldı.

Eğilme sorununun devam edip etmediğini kullandıktan sonra tekrar yazarım.,

sonuçları beklyoruz Yılmaz Bey.Umarım sorun giderilmiştir

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Konuyu çok geç gördüm. Neyse bende de aynı problem mevcuttu servis iki defa aynayı değiştirdi ama nafile. Sıcaklarda aşağı düşme eğilimi eskisi kadar fazla oranda olmasa da yine can sıkacak kadar oluyor. Problemi kendilerine anlattım ama nafile. Değiştirmekle problemin hallolmadığını yeteri kadar anlatamadım. Korkarım ki (hep cümle içerisinde kullanmak istemişimdir :) ) aynayı böyle kullanmaya devam edeceğim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Konuyu çok geç gördüm. Neyse bende de aynı problem mevcuttu servis iki defa aynayı değiştirdi ama nafile. Sıcaklarda aşağı düşme eğilimi eskisi kadar fazla oranda olmasa da yine can sıkacak kadar oluyor. Problemi kendilerine anlattım ama nafile. Değiştirmekle problemin hallolmadığını yeteri kadar anlatamadım. Korkarım ki (hep cümle içerisinde kullanmak istemişimdir :) ) aynayı böyle kullanmaya devam edeceğim.

Velid nerelerdesin yahu....:):))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ayna sorunu çözülen oldu mu? veya yeni focus lanan (son 6 ay mesela) arkadaşlarda bu problem var mı?

benim aynada değişeli epey oldu, sorun devam etti, bugünlerde artık hafif boşlukta oluşmaya başladı.. sadece ayna değişimi sorunu çözmüyor sanırım,

yağmur sensörüne bağlı kol da değişmeli. acaba o kol bağımsız mı komple sensörle set mi? bilen var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ayna sorunu çözülen oldu mu? veya yeni focus lanan (son 6 ay mesela) arkadaşlarda bu problem var mı?

benim aynada değişeli epey oldu, sorun devam etti, bugünlerde artık hafif boşlukta oluşmaya başladı.. sadece ayna değişimi sorunu çözmüyor sanırım,

yağmur sensörüne bağlı kol da değişmeli. acaba o kol bağımsız mı komple sensörle set mi? bilen var mı?

Mehmet abi 7 ay kadar oldu alalı ama hiç kaymadı diyebilirim. Hatta 10 gün önce uzun yol yaptım ayna sesi baya açtığımda titriyor ama hiç kayma yapmadı.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu konuyu görünce çok sasirdim! Ben de ben yanlis hatirliyorum galiba diyordum aynayi ayarliyorum bi gün sonra ayarladigim gibi değil! Koltuğun ayarini değiştirdiğinden de olabilir diyordum hep. Sanki biraz da boşluk var gibi! Bende s.içi aktif güvenlik de var; normal yağmur sensoru olan araçlarda da var mi sorun acaba? Çözüm değişim mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.