Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Electrolux 4'lü Lüx Ankastre Set Hakkında !!!

Dr.Mert

Önerilen Mesajlar

Merhaba sevgili arkadaşlar.

Bugün Electrolux 4'lü Lüx Ankastre Set satın aldım.

3000 TL/10 Taksit.

Almasına aldım fakat daha önce Electrolüx marka herhangi bir cihaz kullanmadım.Bu marka ile ilgili tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.Ve fiyat konusundaki yorumlarınızıda merak ediyorum.Bu konuda araştırma yapanlar içinde bir fikir olsun istiyorum.

Electrolux-EOB-53103-X~large~5912_4704_113_1.jpg

ELECTROLUX_EHT6435K_17251.jpg

electrolux_efc60244x.jpg

42217.jpg

Electrolux EOB 53103 X Inox, multifonksiyon, 8 fonksiyon, elektronik programlama Ankastre Fırın

Parmak izine son!

Paslanmaz çelik kapı yüzeyi, üzerinde parmak izi kalmasını engelleyen özel bir madde ile kaplanmıştır.

Özel raylı sistem

Özel raylı sistem sayesinde sıcak yiyecekleri fırının içine kadar uzanmanız gerekmeden, kolaylıkla ve güvenle alabilirsiniz.

Katalitik emaye iç gövde

Electrolux, fırınların temizliği için olası en kolay yolu size sunacak yenilikçi çözümler geliştirmiştir.

Özellikleri

Multifonksiyon

Tüm pişirme fonksiyonlarında her iki rezistans da çalışır durumdadır, pervane ısıyı eşit şekilde dağıtır. İki ya da üç tepsi yiyecek pişirme için en iyi sonucu verir.

8 Fonksiyon:

Elektronik programlama:

Tam otomatik programlayıcı ile elektronik ısı kontrolü, alarm konumunu, pişirme süresini ya da pişirmenin bitiş zamanını ya da gecikmeli pişrme istenirse aynı anda pişirme süresi ve bitiş zamanını ayarlayabilme ve görüntüleyebilme, dijital saat, bilgi veren dijital sembol ve metinler

Anti-finger print kaplama:

Teknik özellikleri

Renk:Inox

Enerji Sınıfı: A

Boyutlar (YxGxD) (mm): 590x594x560

Mobilya Boşluğu (YxGxD) (mm): 593x560x550

Electrolux EHT6435K 58 cm, 4 gözlü, gazlı, cam Seramik yüzey, gaz emniyetli Ankastre Ocak

Gaz emniyet sistemi

Gaz emniyet sistemi, pişirdiğiniz yiyeceklerin taşması ya da ocağın sönmesi durumunda gazı otomatik olarak keserek güvenliğinizi sağlar.

Özel tasarımlı, uzun ömürlü ızgaralar

Cast Iron ızgaralar, yüksek sıcaklığa dayanıklı, ısı iletkenliği artırılmış, özel tasarımlı ve uzun ömürlü ızgaralardır.

Pratik kullanım

Düğmeden ateşleme, gazlı ocağınızı aynı düğmeyi kullanarak yakmanıza ve ayarlamanıza olanak verir.

Özellikleri

Cam seramik yüzey

Ocak bekleri: 4 gözü gazlı

Gaz emniyet sistemi

Pişirilen yiyeceklerin taşması ya da ocağın sönmesi durumunda gazı otomatik olarak kesen sistem

Düğmeden ateşleme

Ocak beklerinin düğmeden ateşlenebilmesi özelliği

Cast Iron ızgaralar

Yüksek sıcaklığa dayanıklı, ısı iletkenliği artırılmış, özel tasarımlı, uzun ömürlü ızgaralar

Teknik özellikleri

Boyutlar (YxGxD) (mm): 45x510x580

Tezgah Boşluğu (YxGxD) (mm): 10x550x470

Renk: Siyah

Electrolux ESI 64030 X Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi

Akıllı sistem

Miktar otomatiği ve Auto program sayesinde bulaşık miktarı ve kirliliğine göre su ve elektrik harcanır; program süresi otomatik olarak ayarlanır.

30 dakikalık yıkama programı

30 dakikalık "ye-yükle-yıka" programı günlük kullanım için idealdir.

Zaman yönetimi

Etkin zaman yönetimi hayatınızı kolaylaştırır. Nasıl mı? Gecikmeli başlatma fonksiyonuyla.

Taşma emniyeti

Taşma emniyeti, su kaçaklarından kaynaklanabilecek hasarı önleyen sistemdir.

Özellikleri

Yarı entegre

Makinenin kontrol paneli rahatça görülüp, kullanılacak şekilde tasarlanmıştır. Makine, mobilya kapakla ya da özel tasarımlı paslanmaz çelik kapakla kullanılabilir.

Elektronik kontrol:

Dijital gösterge

Ayarlanan gecikmeli başlatma süresini, kullanılan yıkama programının süresini, arıza bilgilerini görüntüleme

Miktar Otomatiği Sistemi

Bulaşık makinesi, akıllı sistem sayesinde ne kadar su ve elektrik gerektiğini analiz eder ve gerektiği kadar su ve elektrik harcar. Bu sistem, sadece birkaç tabağı bile hızlı ve ekonomik yıkamaya olanak verir. Üst ve / veya alt sepette sadece birkaç tabak bulunsa bile bir yıkama programı başlatıldığında, elektronik sistem suyun miktarını ve yıkama süresini tabakların sayısına göre ayarlar. Yarım yükte 2 litreye kadar su ve 0,2 kWh elektrik tasarruf edilir.

Multitablet fonksiyonu

Kombi deterjan kullanımında kolaylık sağlar.

Teknik özellikleri

Boyutlar (YxGxD) (mm): 818x596x570

Mobilya Boşluğu (YxGxD) (mm): 820x600x570

Program Sayısı: 5

Isı Dereceleri: 45/50/60/70

Enerji Sınıfı: A

Electrolux EFC 60244 X 60cm İnox Davlumbaz

İhtiyaca uygun havalandırma

Kademeli havalandırma ayarı, yemek pişirme sırasında ortaya çıkan buhar ve koku yoğunluğuna göre seçim yapmanıza olanak verir.

Bacasız kullanmak istiyorsanız...

İster bacalı isterseniz de karbon filtre ile bacasız kullanabileceğiniz bu davlumbaz tam size göre.

Kolay temizlik

Alüminyum yağ filtresi bulaşık makinesinde temizlenebilir.

Estetik uyum

60 cm genişliğindeki duvar tipi davlumbaz mutfağınızdaki estetik bütünlüğü tamamlar.

Estetik uyum

90 cm genişliğindeki cam panelli duvar tipi davlumdaz mutfağınızdaki esteteik bütünlüğü tamamlar.

İhtiyaca uygun havalandırma

Kademeli havalandırma ayarı, yemek pişirme sırasında ortaya çıkan buhar ve koku yoğunluğuna göre seçim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doktor amca biz evi döşerken annem babam siemens seçmişti..katalogdan felan sonra ben baktım :rolleyes: bunlar yetmez deyip 1000 lira daha harcatmıştım :naughty: yani fiyatlar ufak detay ve özelliklerle değişebiliyor :testere:

Şimdi biz sana nasıl ucuz veya pahalı diyelim.. ama şöyle bir bakınca 3000 iyi fiyat gibi duruyor :rolleyes: cidden :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.