Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

On 25.04.2016 at 23:34, Doğan Kurban said:

3c4575fba5cffa68e392306c0c03a18b.jpg

Komple cam çıtası. Fikir versin diye ekledim

Doğan abi senin araba on numara duruyor ya. Bi 4 taraflı resim atamazmısın :D Maşallahhh

R Samet Batmaz tarafından düzenlendi
Maşallah
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Oktay Ülker said:

Nerden temin ettiniz ne kadara mal oldu bu konuda beni bilgilendirirseniz ve yardımcı olursanız sevinirim

Yukarıda aracımın konusu var. İnceleyin isterseniz. Sormak istedikleriniz olursa cevaplarım seve seve.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Bekir Ilk said:

anten uygulaması güzel olmuş aynısından ben de arıyorum. yardımcı olursanız sevinirim

Sahibinden de yeterli sayıda var bulabilirsiniz mutlaka. Eğer beklerim derseniz çin den sipariş geçebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Doğan Kurban said:

Sahibinden de yeterli sayıda var bulabilirsiniz mutlaka. Eğer beklerim derseniz çin den sipariş geçebilirsiniz.

çok araştırdım ama istediğim gibi bulamadım. genellikle siyahı var ama ben beyaz istiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 03.05.2016 at 13:33, Doğan Kurban said:

Beyaz alsanızda rengi tutmayacak ki zaten. O yüzden alıp boyatacaksınız.

beyaz aldım dediğiniz gibi rengi tutmadı kargodan aldığım gibi kargo şubesinin karşısındaki oto boyacıya verdim. yarın alacağım.

bu arada sadece camların altında olan cam çıtası aldım montajını kendim yaptım. aldıktan sonra burdaki resimleri görünce keşke tam çerçeve cam çıtası alsaydım dedim ama iş işten geçti. sizce kromajlı rüzgarlık taksam hoş görünür mü? 3+3 6 parça sadece en öndeki küçük kenar boş kalacak şekilde çerçeve şeklinde görünecek 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
On Monday, May 02, 2016 at 21:41, Doğan Kurban said:

Yukarıda aracımın konusu var. İnceleyin isterseniz. Sormak istedikleriniz olursa cevaplarım seve seve.

Doğan Bey bu kullandığınız cam kromlari ne marka yada nerden aldınız. Ben yaptırdım lakin kısa sürede soldu üç kesimlerinden kalktı.tavsiyelerinizi bekliyorum saygilarimla

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doğan Bey bu kullandığınız cam kromlari ne marka yada nerden aldınız. Ben yaptırdım lakin kısa sürede soldu üç kesimlerinden kalktı.tavsiyelerinizi bekliyorum saygilarimla

Yapışkanı gittiğinden çıkmıştır. Akrilik bant ile yapıştırmanız lazım. Ama çok dikkat etmeniz lazım. Kromlar çok çabuk eğiliyor. Bendeki kromlar hiç solmadı. Markasını hatırlamıyorum.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.