Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Konsoldaki Boşluk Normal Mi?

Süleyman Altın

Soru

Focus 3 Style Plus aracım var 14 bin km de yeni aldım servis kayıtları vs vardı serviste baktı hasar yok ama ön tarafta konsolda boşluk var bu normal mi yoksa işlem mi görmüş?

3a26b84602.jpg

d5910ee890.jpg

Süleyman Altın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Ford Focus ile premium sınıfa adım atma çabasında ve iddiasında olmasına rağmen özellikle ilk serilerde montajda sorunlar vardı. Sıfır araç olup bu tür montaj hataları olan araç sayısı az değil. Ben de ufak tefek yamukluklar var, kokpitte de cam çıtalarında da ama dert etmeye değecek şeyler değil.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Anladım hocam beni düşündüren sonuçta 2.el aldım acaba bir oyuna kurban mı gittim? sorusu. Aracın garantisi 2015 Kasıma kadar devam ediyor göstermeme gerek var mı sizce?

Salt konsolun sökülmesi ancak bir arıza durumunda söz konusu olabilir, kazaya bağlı oynanmış ise boya ölçümü ile anlaşılabilir.

Montaj hatasının giderilebilme olasılığı çok yüksek değil, ben elletmezdim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Teşekkürler hocam serviste ve sanayide makina ile boya ölçümler yapıldı.

Tekrar teşekkürler

Peki özellikle 2011 modellerde aracında aynı hata olan var mı?Paylaşabilir mi?

Süleyman Altın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Hayır değişim yok araç sahibinin söylediği bu,serviste kayıtta yok değişime dair.Ayrıca camda Ford logosu mevcut sanmıyorum değişim olduğunu.

Bakalım diğer kullanıcılarda da aynı montaj sorunu var mı? Yoksa başka düşüneceğim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Başka düşünmeyin, ben Alman forumlarında aynı şikayeti onlarca mesajda okudum, bende de hafif düzeyde var, başkaları da çıkacaktır, dediğim gibi dert etmeyin..

Ya da edin, ve başka araç alın; size kalmış! ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bendeki 2011 style plus.Bende de aynı problem var.Servis çözüm olmadığını söyledi.Kafam bozuldu kendim söktüm kapı direk çıtasını sökerek.Orda bir yuva var ve çıta o yuvaya geçiyor.Ayar yapma,yuvanın şekliyle oynayıp düzgün girmesini sağlamak gibi birşey mümkün değil.Ancak sünger gibi malzemelerle sıkıştırarak ittirerek düzgün biçimde durdurmak mümkün.Bende uğraşmadım varsın öyle kalsın ses yapmıyor sallanmıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

sağ direğin bittiği yerde yani 2. foto, biladerin 1 hafta önce teslim aldığı sedan f 3 tit dizel de aynı hata var..sol normal.. içerden, altta vida varda sanki fazla sıkılıp aşağı çekmiş gibi..

var mıdır acaba?

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Burası takıntılılar kulübü falan da ben mi yolumu şaşırdım...  :kıhkıh:

Vallahi dert etmeyin bence!

Açıklamalar tatmin edici dert yok,sorun yok.Ben 2.el olunca tedirgin olmuştum birde focus 3 leri sadece yoldan geçerken görenler bile yorum yapınca güvenilir bir yere sorayım dedim orasıda bu forumdu şimdi sorun yok sizinde dediğiniz gibi montaj hatası.

Herkese teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.