Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Ön Koltuk Başlık Demirlerinin Kararması

Kadircan Yılmaz

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

uzun zaman önce aldığım metal parlatıcıyı bugün uyguladım.. kavil tavsiyeleri de vardı ama kazıklanmak istedim belki bir keramet vardır diye. parlatanlar 1 ayda eski haline döndü yazmışlardı. bakalım benim ürünle nasıl olacak, ilerde buraya tekrar belirtirim..

uygulamadan önce başlıkları kaldırıp kağıt bantla kumaşı izole ettim, krem değmesin diye..iyi ki etmişim çünkü bez kap kara oldu..30x30 luk bez dört çubuğuda temizlediğimde siyahlaştı. her çubuğa 2 nohut büyüklüğünde krem kullandım..toplam 15 dak da hepsi bitti..

buyrun farkı görün;

** farkı gösteremiyorum çünkü resim eklenmiyor  :(

@Yakup Çağatay eskiden sürükleyip eklerdik resimleri..şimdi gözat var..seçip aç dedikten sonra dosya isimleri gri alanda çıkıyor, kaydet tıkladıktan sonra hiçbirşey yok..

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 saat önce, Mehmet Demir yazdı:

** farkı gösteremiyorum çünkü resim eklenmiyor  :(

@Yakup Çağatay eskiden sürükleyip eklerdik resimleri..şimdi gözat var..seçip aç dedikten sonra dosya isimleri gri alanda çıkıyor, kaydet tıkladıktan sonra hiçbirşey yok..

http://www.focusclubtr.com/topic/171-forum-yapısı-itibarı-ile-sizlerden-öneri-bekliyor/?page=64#comment-376802

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

@Yakup Çağatay thank you for your effort, my friend  :D

resimlerle ilgili açıklama 3 mesaj yukarıda,

ürün: http://www.hepsiburada.com/autoglym-metal-kromaj-parlatici-mp-55ml-11143-p-OTCSI11143

auto glym in tüm ürünleri 1. sınıf.. daha önce çizik gidericisi ile mesajım vardı..

DSC_0322.JPG

DSC_0324.JPG

DSC_0326.JPG

DSC_0323.JPG

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
58 dakika önce, Doğan Kurban yazdı:

Acaba benimkilerde matlaştımı. Amaan görmüyorum nasılsa salla

doğru, görmüyoruz ama 8-10 yaşında megane a binen arkadaş bazen arkaya oturur, okey oynamaya giderken..

bu göğüs neden önde, arkası niye dar, 3 kişi sığmaz, diz mesafesi az, koltuk başlıkları sırtımı rahatsız ediyor, ford parasının arabası değil, bu krom niye kararmış..ayda en az 1 kere bahsi geçer..bari konuşacak 1 madde azalsın :)

bende takmıyordum ama son baktığımda üstünde nokta nokta tuhaflıklar gördüm..kremi alalı belki 1 sene oldu..sonunda uyguladım..

--1 dakika sonra eklendi--
Bir saat önce, Mustafa Karaca yazdı:

@Mehmet Demir bana çok para harcatacaksınız Mehmet bey :) autogylm ürünlerini dizeceğim yakında :) gerçekten iyi sonuç vermiş. 

1.sınıf yazdım ama olup olmadığını zaman gösterecek..yazmıştım burada paylaşacağım tekrar karardığı süreyi..6 ay giderse iyi bence..0 aldığımızda 6. ayda başladı 1-2 senede grileşti..3.5 senede noktacıklar oluştu..1-2 ay giderse 5 tl lik kavil alın her ay uygulayın daha iyi..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
‎21‎.‎08‎.‎2016 - 22:56 tarihinde, Serdar yaman yazdı:

Biz bununla uyguladık 2 ay geçti hala parlak

8b7ff1c90c184996cc5dc4e464ebaefc.jpg

Serdarcım neden böyle durumlarda haber vermiyosun...( umarım cilan bitmemiştir :) bende de aynı sorun var senden otlanayım :) )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.