Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Ön Koltuk Başlık Demirlerinin Kararması

Kadircan Yılmaz

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

2 Nalbura girdim biri ayaklari uzatmış dizi izliyordu zaten ikiside yok abi bizde dedi

...internetten adrese teslim al abicim. gerçi 5 liralık kavil için 10 lira kargo ücreti ödersin ama olacak o kadar  :)

http://www.dumanhirdavat.com/index.php?urun=9 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

...internetten adrese teslim al abicim. gerçi 5 liralık kavil için 10 lira kargo ücreti ödersin ama olacak o kadar :)

http://www.dumanhirdavat.com/index.php?urun=9

Aldığım bilgilere göre iki arka sokakta seyyar satıcı varmış tezgahi toplamış gitmiş ordan alicam yarın

cola ile deneyen oldumu acepa :)

Bunun gibi bir pas değil ama kararma demek daha doğru. Babamin dediğine göre kalitesi düşük bir paslanmaz ama tam materyali bilmiyorum
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Merhabalar.Ayni sikinti benim aractada var.Hirdavatcilarda su zimparasi diye satilan en ince dis zimpara ile ben 10 dakikalik ugras sonucunda her iki koltuk basligi demirlerinide parlattim.Oyleki arka koltuk baslari gibi neredeyse hatasiz duruyordu.Bu sekilde en ince dis zimpara ile kesinlikle cozebilirsin.Yanliz isleme baslamadan once demirin altinda bulunan plastik ayar zimbirtisini ince bir bezle muhafaza etmekte fayda var aksi durumda ufak cizikler olusabiliyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.