Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Ön Koltuk Başlık Demirlerinin Kararması

Kadircan Yılmaz

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

hayatta almaktan pişman olduğum iki şey 1. ford focus 2.sony xperia s

şu na aklıma bunlar geldi

1.6 Ecoboost şimdi sadece siparişle geldiği için 2. elde çok değer kaybı olmadan satabilirsiniz meraklısına; kmsi de düşükse daha rahat satılabilir sanki... Tabi zor olur alıcı bulmak...

Xperia S konusunu bilemeyeceğim ama nedense smart phone alırken Apple, Samsung, Blackberry'den şaşmamak lazım sanki; kaldı ki Blackberry de bir çok kişi tarafından tercih edilmez herhalde. Ben Bold kullanıyorum ve tüm ihtiyaçlarımı karşılıyor bu arada... HTC de 4. alternatif olabilir.

Sony Mobile diyelim.

Katılıyorum =) Senelerce sorunsuz kullanılan elektronikleri unutmamak gerek. PS3ümü alalı 2 sene oldu; nazar değmesin, en ufak sorun yok... Kaldı ki videosundan walkmanine, CD-Blue Ray Oynatıcısına kadar düzinelerce Sony kullandım küçüklüğümden beri; pişman eden bir ürün hatırlamıyorum. Yiğidi öldür hakkını ver  ^_^

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kim getiriyor, somut isim telefon lütfen... 

Sitede birisinin iletisinde okumuştum ama sorunuz üzere Otokoç'u aradım ve hiç bir şekilde getirmediklerini öğrendim. Bu durumda " sipariş üzerine " tanımını " artık getirilmediğine göre " olarak değiştiriyorum Cem Bey. Yanlış için özür...

Ahmet Dursun tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sitede birisinin iletisinde okumuştum ama sorunuz üzere Otokoç'u aradım ve hiç bir şekilde getirmediklerini öğrendim. Bu durumda " sipariş üzerine " tanımını " artık getirilmediğine göre " olarak değiştiriyorum Cem Bey. Yanlış için özür...

Bende bu cevabı okumak için yazmıştım zaten. Tabii bir an küçük bir umut ışığı da yanmadı değil!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bende bu cevabı okumak için yazmıştım zaten. Tabii bir an küçük bir umut ışığı da yanmadı değil!

Ti-Vct sahibi bir forumdaş da olsam hissettiklerinizi anlıyorum Cem Bey; ben hep bir 1.6 Ecoboost alabilme ihtimalimi sevmiştim  :kıhkıh:  artık kısmet 1.5 versiyona; tabi getirirlerse.

Konu dışı için de kusuruma bakmayın...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ti-Vct sahibi bir forumdaş da olsam hissettiklerinizi anlıyorum Cem Bey
Konu dışına devam, ama zaten konuda yeterince parlatma var, pek uzamaz bu haliyle: 

Ahmet ben en çok 1.6 EB alamayacak ve bu zevki tadamayacaklara üzülüyorum, çünkü bence Ford'un ürettiği en başarılı motorlardan biri ve kasa ile mükemmel uyum sağlıyor. Gerçekten alınası bir model, hani bende var diye yazmıyorum!

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.