Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Ön Koltuk Başlık Demirlerinin Kararması

Kadircan Yılmaz

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

benimde sadece sürücü koltugunun ki matlasti buda demek oluyorki bizim veletin ellerinin asitinden kaynaklandi çünkü hep benim arkamda  oturur kendisi.diger tarafta cocuk koltugu oldugundan orada kimse oturmuyor dolayisiyla tutulmuyor sifir gibi parliyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bugün bauehause da bir parlatıcı gördüm. 10 tl olunca bi deneyim dedim. Sonuç sıfırından daha iyi oldu.
0aec3d93554595d7212a47366b6cedc7.jpg

Tek tarafı temizlenmiş hali. Kıyaslarken daha kolay kıyaslarsınız.
e111376364cb857e492d8c9bf0823ce3.jpg
Bitmiş hali
02d5a0ad05b02cde429de2dc447107c2.jpg
dc35af343a6d4bc96f984a4ab9b0c467.jpg

Haaa ürün ne demeden ekleyim hemen.
f42d9a07691dc617b823c00d40127bb9.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
21 dakika önce, Doğan Kurban yazdı:

Haha güzel soru. Polonezköye gelene parlatma benden. Ya çıkan kiri görünce uzun bir süre gideceğinden eminim. Bez simsiyahtı. Orj rengi beyazdı bezin.

Sıkıntı nikelajin kalitesizliği, ya da çubukların pürüzlü kiri tutacak şekilde olması anladığım kadarıyla; neden kapı açma kolları kir tutmuyor? ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
aracımı aldıktan 3 ay snra ön iki koltuk başlık demiri parlaklığını yitirdi,ve hoş olmayan bir görüntü var. Servise gittiğimde ilk defa karşılştıklarını söyledilerr şanssız olabilrm:(

Yaziyi okuyunca bende kontrol ettim. Evet kararma matlasma bendede olusmus..ama sebep nedir

Yaziyi okuyunca bende kontrol ettim. Evet kararma matlasma bendede olusmus..ama sebep nedir

Bosver hepsini okudum da cozum varmis.. allah kaza bela vermesin. Bunlar hallolur.. ancak sonraki aracim ford olurmu[emoji6] epey bi ucuza gelirse olur.. kronik hata varsa bunu kabul edip gerekeni yapacaklar...boyle sacmalik olmaz. note 7 patliyor. Adam satmaya devam ediyormu ...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.