Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Rötuş Boyası

Kadir Hakan

Soru

Merhaba,

Beyaz renkli focus 3 aracımda muhtemelen taş vs. gibi bir sebepten dolayı sağ arka kapının alt taraflarında bir boya kalkması oluştu. Yani artık kapımın üzerinde siyah renkli bir nokta var (Dokununca çukur gibi. Boya kalkmış diye düşündüm bende) Bu tür bir sorunla karşılaşmış arkadaşlara bir kac sorum olacak?

1- Cevabı muhtemelen hayır ama bunu garantiden yaptırabilirmiyim?

2- Garantiden yaptıramazsam, rötuş boyası nereden bulabilirim?

3- Kendim kolayca uygulayabilirmiyim yoksa bir ustaya/auto kinge falan mı yaptırsam daha iyi olur?

Cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 14 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Ben bakima gittigimde muhtelif sayidaki tas atiklarina rutus boyasi yaptirdim. Bu islem icin ise herhangi bir uctet talep etmediler.

Autoking rutus yapmiyoruz ama tas atigi olan yeri lokal boyariz demisti benim icin. Once servise gosterin olmazsa guvendiginiz bir kaportaciya yaptirabilirseniz. Rotus boyasindan zarar olmaz :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Boyacıda renk kodunuza göre  100 gram boya yaptırıp,sulu boya fırçası ile ufak dokunuşlar yaparak sizde rötuş yapabilirsiniz. 100 gram boya 5-8 TL arası değişiyor ve 100 gram ile komple tampon boyuyor boyacılar :) Azını sıkıca kapatıp,kuruyana kadar  yani 3-5 sene kullanabilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

rötüş boyaları ile kesin çözüm bulamazsınız.rötüş boyası üzerine cila atılmadıgından ve su bazlı oldugundan 2 ay içerisinde rötüş yapılan yer suda çözülerek  eski haline gelecektir..üzerine cila attırırsanız çözünmez.Ama rötüş alelade bi çözüm oldugundan dikkatli bakıldıgında sırıtır,bunun da üzerine cila atılrsa kalıcı olmus olur..bence o şekilde durması daha iyi..benim rötüşler coktan cıktı bi daha da yaptırmadım

Özcan B. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

http://www.hepsiburada.com/ford-buz-beyazi-renk-cizik-giderici-rotus-boya-seti-pm-otelf21016

http://www.hepsiburada.com/ford-kod-0025a-cizik-giderici-rotus-seti-p-OTEUCUZFORD-0025A

Taş izlerini gidermek için bu ürünler uygunmudur ?

Ercan Çetiner tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
9 saat önce, Ercan Çetin yazdı:

ilk neticeyi ve aylar sonraki halini yazarsanız herkese faydanız dokunmuş olur, fotoğraflarsanız daha iyi olur tabiki

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.