Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Zenon Kırması Sisler Ve Arka Stop Filmleri

Abdullahcan Mara

Önerilen Mesajlar

bu fotolar öylesine çektim 

IMG_20130614_163221.jpg

IMG_20130614_163323.jpg

sis farlarına ise mavi folyo ile  kat yaparak daha güzel bir renk elde ettik ayrıca çiftini 8 tl ye aldığımız turuncu park lambalarıda yakıştı diye düşünüyorum 

IMG_20130614_204406.jpg

IMG_20130614_204238.jpg

buda kırmızı filmler yaptık şu anda arabada babam çıkart diyor ama ben çıkarmadım :D

IMG_20130615_153535.jpg

buda çizimine yeni başladığım ve devam eden focus :::

IMG_20130615_154439.jpg

buda kendi çizimim focus un iç mekanı 

IMG_20130209_233203.jpg

son 1 sorum olacak size xenon far takmaya gittik fakat adam arabayı görür görmez abi ben focuslara ve mercedeslere xenon takmıyorum dedi hata veriyormuş ne diyorsunuz düşüncelerinizi almak isterim okuduğunuz için teşekkürler 

Abdullahcan Mara tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir öğretmen olarak derim ki bu işlere kafa yormak için daha erken.Boşver şimdilik xenon felan işlerini.Araba bu haliyle de güzel.Babanın kafasını attırmamaya çalış yoksa arabanın ön koltuğuna zor oturursun.Bunlar tavsiye.

Senin soruna gelince evet focuslara xenon takınca hata veriyor ama hallediliyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir öğretmen olarak derim ki bu işlere kafa yormak için daha erken.Boşver şimdilik xenon felan işlerini.Araba bu haliyle de güzel.Babanın kafasını attırmamaya çalış yoksa arabanın ön koltuğuna zor oturursun.Bunlar tavsiye.

Senin soruna gelince evet focuslara xenon takınca hata veriyor ama hallediliyor.

Aynen, daha çok erken ben senin yaşındayken arabayı temizlemekten öteye gidemezdim :)

Yaptıklarına gelince arka stoplara çektiğin transparan folyo siyah olmalıydı diye düşünüyorum. Beyaz kısım siyah geri kalan yerler orijinal kalsa daha iyi olur.

Arkadan bakınca çok boğmuş arabayı plakaların kalın bir de plakalık takınca olmamış.

Sis farındaki folyoya gelince hondacılar yapıyor onu. Hevesini az aldıktan sonra sök derim :)

Zaten arabanız güzel gösterişli bir araba böyle yapıştırma folyo-kağıtlarla bişeyler yapmanı tavsiye etmem benden tavsiye :yeah:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.