Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

3-4 Saat Ankara'da ne yapılır ?

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

• Yanıt 38
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

İstanbul gezisi iptal oldu fırsat bu fırsat AnAkara ya kaçmalı geceleri arabayla fersahlamalı..

Neden bilmiyorum fazla ayrı kalamıyorum Ankara dan, öyle gelince de gümbür gümbür eğlenen biri de değilim aslında!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İstanbul gezisi iptal oldu fırsat bu fırsat AnAkara ya kaçmalı geceleri arabayla fersahlamalı..

Neden bilmiyorum fazla ayrı kalamıyorum Ankara dan, öyle gelince de gümbür gümbür eğlenen biri de değilim aslında!

Sen gel biz seni gümbür gümbür eğlendirtiriz,eller havaya da yaptırırız meyhane muhabbeti de çekeriz,geceyi de küçükesatta meşhur ankara dürümü ve cacıkla sonlandırırız,tabi gecenin en mahreminde ne olur hangi 90-60-90 la ekzersiz yaparız onu bilemem,performans-kısmet dengesi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sen gel biz seni gümbür gümbür eğlendirtiriz,eller havaya da yaptırırız meyhane muhabbeti de çekeriz,geceyi de küçükesatta meşhur ankara dürümü ve cacıkla sonlandırırız,tabi gecenin en mahreminde ne olur hangi 90-60-90 la ekzersiz yaparız onu bilemem,performans-kısmet dengesi :D

Çoook teşekkür ederim, boşuna "Anakara" demiyorum ben! :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Katılıyorummmm :D Hep döndüm diyorsun ama dönemiyorsun sahalara rocker abi :D

Tam dönücekken zart diye bişiii çıkıyor kalıyorum valla,birde yaz mevsimi rehaveti tabeee,pek eve erken giremiyoz,öööle oluncada leptapa bakamıyoz,arada işyerinden bazende bööle akşam kaçamak evden ytakılıyom...Zaten sahalara dönmiim,şke mike olayları bana da bulaşmasın,ben plajlara dönmeyi planlıyom ağustosta...Yalnız slip mayo ayarlayamadım kendime bi türlü,göbek büyümüşte biraz,salı pazarından uzun don arıyom beyaz renk :rolleyes:)))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.