Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

3-4 Saat Ankara'da ne yapılır ?

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

• Yanıt 38
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tşk ederim abi en kısa zamanda çekip yüklücem inşallah. Ankara işini daha önceden öğrenebilseydim keşke. yarın tüm gün aşırı yoğunum birlikte aracın tecrübesini yapma fırsatı bulurken hemde tanışmış olurduk. Bi dahaki sefere inşallah.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

uAYCA'yı elimden geldiği ve zamanım yeterli olduğu kadarıyla Ankara'da ağırladım arkadaşlar...Gençlik parkında dondurma ısmarladım (Lunaparka gtüremedim onu bir sonraki sefer yapıciim :D )Sonra kızılaydan maltepeye doğru mini bir ankara turundan sonra Maltepe Tur Otoya götürdüm,orada booolca Focus 3 gördük,inceleyip mıncıkladık,soora da Anıtkabire bıraktım.Anıtkabirden sonra Bahçeli 7.caddede buluşmak üzere ayrıldık ama bu arada zaman çabuk akmış,o yüzden Yakup Anıtkabirden Havaalanına dönmek üzere Kazımkarabekirdeki havaşa geçmiş,Bahçeli 7 ye gidemedik o yüzden....Bir sonraki sefer kendisini meclise götüreceğim,mecliste focusu bulunan (varsa tabii,hepsinin audisi,bmwsi var genelde,halkın binemediğine vekii biniyor :D ) milletvekillerine ziyarette bulunup forumumuzun siyasi gücünü arttıracağız :D Velhasıl bu dar zamanda elimden bu kadarı geldi.Kusurumuz olduysa affola...Haaa Sakarya caddesini de uzaktan gösterdim,biraları soğumaya koydum,bir sonraki sefer buzzz gibi içicez sakaryada (Son cümle madmax5 içindir :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

helal sana arkadaşım...agırlamışın ellerine emeklerine sağlık....yolda koyvermemişin lunaparka cok sevinirdi cocuk ama olmamış...birallama...ama olsun ya...cok teşekkür ederim bende ilgine...sesinide duyduk gardaşımızın...yine özlediğimiz biryorum patlaşmısın nezamandır gülmüyordum...:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

helal sana arkadaşım...agırlamışın ellerine emeklerine sağlık....yolda koyvermemişin lunaparka cok sevinirdi cocuk ama olmamış...birallama...ama olsun ya...cok teşekkür ederim bende ilgine...sesinide duyduk gardaşımızın...yine özlediğimiz biryorum patlaşmısın nezamandır gülmüyordum...:D

Bu Cuma Bon Jovi Konseri için İstanbuldayım..Pazar günü de WhiteSnake ve Judas Priest Konseri için İstanbuldayım 3 gün...İstanbullu olup forumdan bu konsere gidecek arkadaşlarla istanbulda konser alanında görüşebilirim...Bu durumdaki forum arkadaşlarımız bana özel mesaj atsınlar...

Madmax artık döndüm ve bundan sonra eylemlerim devam edecek...Boool bol güleceğiz..Çok iyi güldürürmüşüm,gıdıkladığım hatunlar öyle diyor :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Havaalanında yazımı hazırladım ama yollayamadim. İlk ben yazdım sayın :D

------

Bora abi (rockerroller) bugün beni ağırladı sağ olsun buradan tekrar teşekkür ediyorum..

Ansızın baskınlara yanıt verdi :D:D

Sony muhabetleri kaçınılmaz tabi ki :D

Kısa bir Ankara turu yaptırdı bana bir de ford bayiisi gezdik sonunda Anıtkabire bıraktı beni..

Artık bir sonraki buluşmalar organizasyon yaparak yaparız..

Tekrar çok sağol abicim..Memnun oldum :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu Cuma Bon Jovi Konseri için İstanbuldayım..Pazar günü de WhiteSnake ve Judas Priest Konseri için İstanbuldayım 3 gün...İstanbullu olup forumdan bu konsere gidecek arkadaşlarla istanbulda konser alanında görüşebilirim...Bu durumdaki forum arkadaşlarımız bana özel mesaj atsınlar...

Madmax artık döndüm ve bundan sonra eylemlerim devam edecek...Boool bol güleceğiz..Çok iyi güldürürmüşüm,gıdıkladığım hatunlar öyle diyor :D

helal sana ya............özledik seni sen olmayınca forumun tadı yok zaten....dönüşünün şerefine üç kere yuppi.........:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.