Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Torpidosu Nasıl Sökülür ? Aux çıkışı Hakkında

O. Fatih Yurter

Önerilen Mesajlar

Bugün uğraştım arkadaşlar aux çıkışını bulmak için. 2008 collectionda aux çıkışı yok ama tesisat döşeli sadece çıkışı yapmamışlar.

Aux jak'ı hangi kabloya bağlanır onu çözemedim fotoğraflarda mevcut üst sağda kablolardan biri ama anlayamadım çok karışık bilenler varsa yazarsanız sevinirim.

Burdaki plastik hassas yavaşça yukarda itilerek açılıyor. Altında vida var. Toplam 7 tane vida ile tutturulmuş zaten.

Sökmesi ve takması kolay. Takarken Haznesi direk oturtup takmayın. Hemen üstteki fotoğrafta kapağın tırnakları var dışarda kaldı ben tekrar sökmek zorunda kaldım smile.gif

Takarken kapağı hafif kaldırıp öyle oturtmak gerekiyor. İçerisi çok karışık ben anlamadan kapattım tekrar biggrin.gif

Fotoğraflara buradan ulaşabilirsiniz.

Foto linkeri öldüğü için kaldırıldı.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok Teşekkür ederim arkadaşım güzel bir çalışma yapmışsın.Fırsatım olduğu zaman sökeceğim. Ben Torpido lambasını değiştirmek için sökmek istiyordum, sökünce Aux kablosunada bakarım fotolarını buraya koyarım.Ellerine sağlık. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu gün diğer forumlarda gezinirken, bu konuyla ilgili bir arkadaşın yazısını gördüm belki faydalı olur diye buraya aktarıyorum.

Mesajı yazan:S_SELCUKCOBAN

"ARKADAŞLAR 2008 FORD FOCUS 1.6TDİ COLLECTİON ARACIM VAR VE AUX GİRİŞİ BENİM ARACIMDA YOK.

ama BEN SORUNU ÇÖZDÜM.

HERKESE YARDIMCI OLMAK AÇISINDAN bilgi VERMEK İSTİYORUM. AUX GİRİŞİ TESİSATI ARAÇTA MEVCUT TEK YAPMANIZ GEREKEN

ARACIN TORPİDOSUNU AÇMANIZ UYGUN BİR TORNAVİDA İLE 7 ADETVİDAYI AÇIP TORPİDO GÖZÜNÜ ÇIKARMANIZ GEREK.

SÜPRİZZZZZ.!!!!!!!!!!!!!!

AUX GİRİŞİ ORADA DURUYOR ÜST TARAFTA BANTLANMIŞ SOKET 2 ADET. BİRİ 4 LÜ DİĞERİ 6 LI....

4 LÜ OLAN AUX GİRİŞİNİZ 6 OLAN SANIRIM TELEFONLA ALAKALI ONU ÇÖZEMEDİM.

BURDAN SONRASI ELEKTRONİK BİLGİSİ İSTİYOR.

BİR ELEKTRONİİKÇİYE GİDİP ORADA UYGUN BİR 3.5 MM DİŞİ JACK YAPTIRIP KULLANABİLİRSİNİZ. TABİİİ TEYP ÜZERİNDEN AUX TUŞUNA BASMANIZ GEREKİYOR UMARIM YARDIMCI OLABİLMİŞİMDİR ARKADAŞLAR.

FOCUS AUX GİRİŞİ OK.

LÜTFEN PALAŞALIM ARKADAŞLAR.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.