Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Silecek Suyunun Kaputa Püskürmesi

Ali Mert Kılıç

Soru

aracım silecek suyu püskürttüğünde malesef kaportayada damlatıyo ve ordan aşşağı doğru kayıyo direk kirleniyo su yolu.. servise sordum her araba böyle başınçlı atanların hepsi böyle tarzı laflar ettiler.. pek inanmak istemedim ben böyle saçma şeymi olur araç yıkattıktan sonra silecekleri kullanamaz oldum kirlenicek die.. 

başka bu sorunla karşılaşan var mı acaba? yoksa servise bi geri gidiyim ben :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Fıskiyeler kaput üzerinde durduğu sürece akacak/damlayacak ... 2+2:4 gibi bir hadise bu.

Hoş görünüyor mu? : Tabi ki hayır.

...fıskiyelerde tıkanma/arıza var ise değiştirilir, ama (özellikle haznede az su var ise) kaputa damlama kaçınılmaz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Fıskiyeler kaput üzerinde durduğu sürece akacak/damlayacak ... 2+2:4 gibi bir hadise bu.

...fıskiyelerde tıkanma/arıza var ise değiştirilir, ama (özellikle haznede az su var ise) kaputa damlama kaçınılmaz.

Buraya sallamak ve damlamakla ilgili bi söz yazacaadım vazcaydım [emoji16]

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Bir saat önce, Kaan Yagizer said:

Kaputa akma durumu, özellikle hazne dolu ise daha az oluyor(du); katılıyorum... Yan cama akma hadisesi ise sürat ile ilgili(idi); sürat artınca yan cama yol yapıyor(du). Gerçi düşününce; dururken de bazen ıslandığımı hatırlıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ben fışkiye ( :D ) nin kaput  üzerinde olmasından memnunum. Kırmızı siyah takıntım sebebiyle hoş göründüğünü düşünüyorum. 

Suyun iz yapıp yapmadığı hiç dikkatimi çekmedi. 

@Cem Boneval abi görüyorsun. Bak konuyu açan ben değilim :)  

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Uzun süredir aracıma önden dikkatli bakmadım, genelde kapıyı açıp biniyorum gideceğim yerde park edip iniyorum.

Parklarda da genelde ön kısım duvara vs'ye doğru oluyor :) Yıkamacıda yeterince bakıyorum önden :)

Tavsiye ederim işe yarıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Konuyu tamamen okudum. Gözümden kaçtıysa da kusura bakmayın. Eski tip fıskiyelerin yönünü toplu iğneyle ayarlayabiliyorduk. Bizim araçta sprey şeklinde fışkırtıyor ve bi tanesi tavanı suluyor. Yönünü ayarlayayım diye baktım ama ayarlanacak bişey yok. Nasıl ayarlanacak bu fıskiyelerin yönü.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Fatih Mehmet USLU yazdı:

Konuyu tamamen okudum. Gözümden kaçtıysa da kusura bakmayın. Eski tip fıskiyelerin yönünü toplu iğneyle ayarlayabiliyorduk. Bizim araçta sprey şeklinde fışkırtıyor ve bi tanesi tavanı suluyor. Yönünü ayarlayayım diye baktım ama ayarlanacak bişey yok. Nasıl ayarlanacak bu fıskiyelerin yönü.

ayar yok. bozulduysa değişmesi lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.