Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Silecek Suyunun Kaputa Püskürmesi

Ali Mert Kılıç

Soru

aracım silecek suyu püskürttüğünde malesef kaportayada damlatıyo ve ordan aşşağı doğru kayıyo direk kirleniyo su yolu.. servise sordum her araba böyle başınçlı atanların hepsi böyle tarzı laflar ettiler.. pek inanmak istemedim ben böyle saçma şeymi olur araç yıkattıktan sonra silecekleri kullanamaz oldum kirlenicek die.. 

başka bu sorunla karşılaşan var mı acaba? yoksa servise bi geri gidiyim ben :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Tırtıklı ince telle fıskiye deliklerini temizlemeyi deneyin. Delik içlerinde kireç birikmiş olabilir. <<<açık delikler damlatma yapmaz. <bir delik çıkışları küreseldir ve bir iğne ile açısı ayarlanabilir.

önce ayarlarız dedi sonra bu şekilde püskürttüğünü söyleyince onlara malesef bişey yapamam ben diğer türlü sandım dedi.. sizin söylediğiniz acaba temsilcinin söylediği türde fıskiyeler için mi yoksa bunada uyar mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

yeni focuslar dağıtarak püskürttükleri için hepsi öyle diye biliyorum.

stream değil, sprey yöntemi ile çıkıyor su.. elinizi koldan çekip su azalınca kısa düşenler kaporta üstüne gidip oradan aşağıya kayıyor maalesef.

kışın mavi antifirizli su bayağı çirkindi. şu an yaz suyu kullanıyorum. araba kirli iken o bölgeyi pis gösteriyor.

ben ise her yola çıkışımda kullanır ve ön camın tozunu silerim.

kullandığım ürünün linki aşağıda. 1 e 7 sulanıyor ama ben 1 e 4-5 sulandırıyorum. silecekler çok güzel kayıyor. havalandırmanız açıksa içeri hoş kokuda geliyor. arabanın içinde koku kullanmam.

3-4 çeşidi var.

http://www.hepsiburada.com/liste/sonax-konsantre-cam-suyu-limon-2-lt/productDetails.aspx?productId=otson260541&categoryId=20035763&SKU=OTSON260541&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dotson260541%26fh_lister_pos%3d1%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253dsonax%255cu0020cam%255cu0020suyu%26fh_eds%3d%25c3%259f%26fh_refview%3dsearch

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

yeni focuslar dağıtarak püskürttükleri için hepsi öyle diye biliyorum.

stream değil, sprey yöntemi ile çıkıyor su.. elinizi koldan çekip su azalınca kısa düşenler kaporta üstüne gidip oradan aşağıya kayıyor maalesef.

kışın mavi antifirizli su bayağı çirkindi. şu an yaz suyu kullanıyorum. araba kirli iken o bölgeyi pis gösteriyor.

ben ise her yola çıkışımda kullanır ve ön camın tozunu silerim.

kullandığım ürünün linki aşağıda. 1 e 7 sulanıyor ama ben 1 e 4-5 sulandırıyorum. silecekler çok güzel kayıyor. havalandırmanız açıksa içeri hoş kokuda geliyor. arabanın içinde koku kullanmam.

3-4 çeşidi var.

http://www.hepsiburada.com/liste/sonax-konsantre-cam-suyu-limon-2-lt/productDetails.aspx?productId=otson260541&categoryId=20035763&SKU=OTSON260541&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dotson260541%26fh_lister_pos%3d1%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253dsonax%255cu0020cam%255cu0020suyu%26fh_eds%3d%25c3%259f%26fh_refview%3dsearch

bu ürün hoş olabilir aslında sileceklerden hiç memnun değilim silmiyo resmen bunu kullanırsam belki bu sorunun önün geçmiş olurum.. ama 20 lirada çok pahalı geldi gözüme :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bu ürün hoş olabilir aslında sileceklerden hiç memnun değilim silmiyo resmen bunu kullanırsam belki bu sorunun önün geçmiş olurum.. ama 20 lirada çok pahalı geldi gözüme :D

standart yani 1 e 7 sulandırırsanız, ürün 2 litre, elinizde oluyor 16 litre..2 yaz kullanılır. ben 1 yaz kullanıyorum.. yılda 1 kere buna para veririm yılda birde antifirizli kış suyuna..kalite böyle maalesef..

ama 2 gün önce real deydik 1 lt lik automix cam suyu 2.5 tl idi..16 litresi kaça gelir siz hesaplayın :)

bence değiyor aldığınıza.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

sivastaki ford servisindeki ustalar tüm yeni focuslarda aynı sıkıntının olduğu çok şikayet geldiğini ve kendilerininde bundan bunaldığını hatta otosana çoğu kez rapor ettiklerini söyledi.püskürtme yerindeki uçların basıncında sıkıntı olduğundan otosan yeni gönderdiği ürünleri piyasadaki tüm focus sahiplerine bildirip değişiklik yapılacağını söylediler. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

sivastaki ford servisindeki ustalar tüm yeni focuslarda aynı sıkıntının olduğu çok şikayet geldiğini ve kendilerininde bundan bunaldığını hatta otosana çoğu kez rapor ettiklerini söyledi.püskürtme yerindeki uçların basıncında sıkıntı olduğundan otosan yeni gönderdiği ürünleri piyasadaki tüm focus sahiplerine bildirip değişiklik yapılacağını söylediler. 

hiç öyle tüketici dostu olucaklarını sanmıyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aynı olay bende de var... Taa ford logosuna kadar akıyor su, zaten sokakta çok tozlanıyor, bir de ağaçlardaki reçineler filan araba iğrenç görünüyor.

Bir de enteresan, bu fıskiye uçlarının ayarı zaman zaman bozuluyor. İğne ucuyla düzeltiyorum bir süre sonra yeniden kaymaya başlıyor, suyu neredeyse yan camlara püskürtecek hale geliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.