Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Paspas Ve Kirlenme

Önerilen Mesajlar

Bugün yeni paspaslarım elime ulaştı. Kauçuk ve ağır paspaslarla kıyaslayınca oldukça hafif ve biraz da dayanıksız gibi görünüyor ama kullandıkça anlaşılacak. Araca tam olarak uydu. Hatta arka paspaslar biraz da zorlayarak oturdu sanırım bu yüzden kayma ihtimalide olmayacaktır . Paspasın ne estetiği olur demeyin bence eskisine nazaran gayet şık oldu. Ben beğendim. Linki aşağıda veriyorum:

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/ford-focus-3d-krom-topukluklu-paspas-2012-gt-101871680#product-information

Keyifle kullanın...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar hepsi buradan siparişi bitirmek üzere iken son satış sözleşmesini okurken 7 ve 8 .madde de bu ürün satışta yok gibi bir şeyler yazıyo du son anda hayır dedim .sizler de ürün geliyor diyor sunuz bana bir yol gösterin ilk defa bu şekil bir alış veriş yapacağım dan sonradan uğraşmak istemiyorum.hepinize hayırlı günler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar pas paslarım bugün öğlen saati gibi geldi ve yemekten sonra hemen araca koydum ve tam uyum sağladı. Orjinal pas paslarını da onların üzerine koydum şık durdu bana göre. Sakın tereddüt etmeyin çok güzel oturuyor.Adamlar yapmış bize de kullanmak kalıyor.Herkese kazasız günler dilerim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çıtçıt hikayesi aldığım üründe yokmuş, dolayısıyla kaymasına engelde yok. Önceki kullandığım paspas kadar memnun bırakmadı bu konuda. Yeterince dikkatle sıkıntı yok. Fakat ayak dayamalığın olduğu kısımı eğimli yapıp arada boşluk bırakmayacak şekilde yapmışlar şahane olmuş. Kısacası parasına göre işini iyi yapıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arka kısımda tek parça olan paspaslar var

Yav arkadaşlar kusuruma bakmayın da arka kısmı tek parça paspas arıyorum, arıyorum, bulamıyorum, temsili resimlerde tek parça olanların açıklama kısmına girince 5 parça yazıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yav arkadaşlar kusuruma bakmayın da arka kısmı tek parça paspas arıyorum, arıyorum, bulamıyorum, temsili resimlerde tek parça olanların açıklama kısmına girince 5 parça yazıyor.

4 parça neyse de 5 parça neymiş yahu. Bende resimlerine aldanıyorum, tek parça diye.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Doğrusu bu kadar korumacılık ben, tedirgin ediyor, zemin halısını korumak için üzerine halı paspas, onu korumak için üzerine kauçuk paspas, onu korumak için de yıkamacının kağıt paspasları (en az bir hafta tutanlar var). Sonra ayağının altında kayan katmanlar...

Biraz kirlense ne olur zemin halısı, çekiyor süpürge hepsini temizleniyor.

Ben bölgemizdeki aşırı yağmurlarda in bin çoğalınca aşırı ıslanma olduğundan zamanında bu forumda okuduğum bir ürünü aldım ve kullanıyorum, tek paspas bu.

Hafif, yeterince ince, kaliteli, hem kesim hem kauçuk kalitesi iyi, sağlam görünüyor, kokusuz, sonuçta biraz pahalı olabilir ama gayet memnunum. 

http://www.hepsiburada.com/liste/tarz-ford-focus-iii-3d-havuzlu-special-paspas-seti-2012-sonrasi/productDetails.aspx?productId=otelf17441&categoryId=20035778&SKU=OTELF17441&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dotelf17441%26fh_lister_pos%3d5%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253d3d%255cu0020havuzlu%255cu0020special%26fh_refview%3dsearch

cem abi bu ürün fotoğraflarındaki gibimi yani pedalların altından üste doğru bayağı bi kaplamış yani yukarıya doğru  boş yer yok gibi eğer böyleyse hemen sipariş edicem .. saygılar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

cem abi bu ürün fotoğraflarındaki gibimi yani pedalların altından üste doğru bayağı bi kaplamış yani yukarıya doğru  boş yer yok gibi eğer böyleyse hemen sipariş edicem .. saygılar

Ben aldım aynen böyle, kapatma olayı gayet iyi. Fakat klipsli gibi görünsede değil, arabaya biner inerken mütemadiyen kayıyor, bu nedenle kesinlikle tavsiye etmiyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kapatma olayı çok önemli benim için nette dolaştım daha iyi kapatana denk gelmedim ama kayma olayı da düşündürücü ..

Ben aldım aynen böyle, kapatma olayı gayet iyi. Fakat klipsli gibi görünsede değil, arabaya biner inerken mütemadiyen kayıyor, bu nedenle kesinlikle tavsiye etmiyorum.

kapatma olayı çok önemli benim için ön yolcu tarafınıda kapatıyormu  yani nette dolaştım fotolarda daha iyi kapatana denk gelmedim ama kayma olayı da düşündürücü ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.