Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Paspas Ve Kirlenme

Önerilen Mesajlar

"Üzerinde Focus yazıyor, orjinal paspasta olduğu gibi çıt çıtlar için kendi yerleri var bu da tüm yüzeyi kaplamadan kaymamasını sağlıyor olabilir" Kısmı Ankarada 90TL :)

Not: Sorum sana değildi :)

Benim de hoşuma gitti de fikir belirtem dediydim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hocam merakımdan soruyorum kusura bakmayın, bunun nesini beğendiniz tam olarak? İşlevselliğinden daha çok görünüşü mü cezbediyor?

Bundan daha ucuz Türkiyede satılan, arka kısımda tek parça olan paspaslar var. Neden bu?

Bende aşağıdaki resimdeki havuzlu 3D paspas ve pedal ayak dayama seti vardı.

do7w.jpg

Sonra bu alttaki pedal seti ve ayak dayamayı getirtip taktım. (Bu arada bu benim araba değil) Çok güzel oldu ama ayak dayama görünsün diye paspasları değiştireyim dedim. Bu paspaslar çok kullanışlı ama sürekli kayıyor falan bir de siyah ve cıvıl cıvıl bir paspas olsun istedim. Beğendiğim paspas da yukarıda çok estetik güzel. hafif kaymaz ince. Daha ne olsun ki. hepsiburada.com daki paspaslara ve benzerlerine baktım. Hiçbiri bu benim beğendiklerim gibi değil. Zaten beğeniler kişiseldir. Ben sadece türkiyede bulunur mu bilen var mı diye sordum. Beğenip beğenmemek takdiri size kalmış.

IMG_1812_zpse9d5239c.jpg

"Üzerinde Focus yazıyor, orjinal paspasta olduğu gibi çıt çıtlar için kendi yerleri var bu da tüm yüzeyi kaplamadan kaymamasını sağlıyor olabilir" Kısmı Ankarada 90TL :)

Not: Sorum sana değildi :)

Bir resim var mı link falan. O şekilde güzel paspas varsa ona da bakabilirim.

Mehmet Gökmen Güngör tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tabii zevk meselesi ama yerde öyle kırmızı kırmızı gözümü alacak şeyler istemem. 

İçerisi olabildiğince sade olmalı, buna yer de dahil.

Paspas konusunda bu kadar yazışılmasını bile hayret verici buluyorum.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben 3D havuz paspas aldım kullanıyorum. Kayma problemi bende de var. Şimdiye kadar bulamadım ama arayışım devam ediyor; orjinal paspasın üzerindeki dişi kısmından. bulabilirsem 3D ye uygulamayı düşünüyorum. 

Ayrıca ay şeklinde segman uygulamayı öneren oldu ama denemedim. 3D paspasta zemindeki halı üzerine geçen bir kabartı yapmışlar; bunun üzerine getirip ay segman takabilirsin dediler. (ayrı bir bakış acısı olarak)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar paspas olayı beni de düşündürür oldu özellikle sürücü kısmında ki ayak koyma yeri açık kalıyor ve bayiden verdikleri orjinal paspas tam anlamıyla zemini kaplayamıyor arka orta kısımı söyleyemeye gerek bile yok bomboş bırakmışlar. Forumdan araştırıyorum ama alan kişilerin yorumlarından da kafam karıştı açıkçası kimisi kayma yapıyor kimisi açıkta kalıyor kimisi orjinal klipsi söküp yeni alınana tak diyor yol gösterici doğru bilgiye ihtiyacım var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Daha önce de yazmıştım ve vallahi yalan yazmıyorum...

Kullandığım ürün linki: http://www.hepsiburada.com/liste/tarz-ford-focus-iii-3d-havuzlu-special-paspas-seti-2012-sonrasi/productDetails.aspx?productId=otelf17441&categoryId=20035778

Halıları çıkarıp bir yere attım, nereye attığımı da unuttum. 

Yaklaşık 10 aydır kullanıyorum.

Ne kokuyor, ne ötüyor, ne eskidi, ne kaplamadığı alan kalıyor ne de şikayet edilecek şekilde kayıyor (ayaklarıma bütün vücut ağırlığını aktarıp gerinirsem belki 1-2 cm oynar).

Gene alırım ve öneririm.  

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kullandığım ürün linki: http://www.hepsiburada.com/liste/tarz-ford-focus-iii-3d-havuzlu-special-paspas-seti-2012-sonrasi/productDetails.aspx?productId=otelf17441&categoryId=20035778

Ne kokuyor, ne ötüyor, ne eskidi, ne kaplamadığı alan kalıyor ne de şikayet edilecek şekilde kayıyor (ayaklarıma bütün vücut ağırlığını aktarıp gerinirsem belki 1-2 cm oynar).

Gene alırım ve öneririm.  

Cem Bey yardımınız için teşekkür ederim yorumunuz açıkçası benim için yeterli oldu fiyatta uygun paspas konusunda yapmam gereken en doğru şey tavsiye ettiğiniz ürünü almak olacak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gene alırım ve öneririm.  

Sipariş ettim bende :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün yeni paspaslarım elime ulaştı. Kauçuk ve ağır paspaslarla kıyaslayınca oldukça hafif ve biraz da dayanıksız gibi görünüyor ama kullandıkça anlaşılacak. Araca tam olarak uydu. Hatta arka paspaslar biraz da zorlayarak oturdu sanırım bu yüzden kayma ihtimalide olmayacaktır . Paspasın ne estetiği olur demeyin bence eskisine nazaran gayet şık oldu. Ben beğendim. Linki aşağıda veriyorum:

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/ford-focus-3d-krom-topukluklu-paspas-2012-gt-101871680#product-information

Mesut Özbek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Paspasın ne estetiği olur demeyin bence eskisine nazaran gayet şık oldu

Güle güle kullan.

Ama o metal ızgara bende sürekli yere bir şey düşmüş hissi vereceğinden hayatta kullanamam.

Çok pratik olduğunu da düşünmüyorum, ayağı kaydırma, deforme olma gibi sorunlar çıkabilir.

Bunlar da benim takıntılarım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güle güle kullan.

Ama o metal ızgara bende sürekli yere bir şey düşmüş hissi vereceğinden hayatta kullanamam.

Çok pratik olduğunu da düşünmüyorum, ayağı kaydırma, deforme olma gibi sorunlar çıkabilir.

Bunlar da benim takıntılarım...

Saygılar sunuyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.