Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Toyota Auris

Ali H.

Önerilen Mesajlar

Merhabalar,ikinci araç olarak Toyota Auris 1.4 D4D otomatik vites almayı düşünüyorum.Active paketini 54.500tl ye bıraktılar,başlangıç paketi olmasına rağmen,geri görüş kamerası,dokunmatik ekran,alaşımlı jantlar,dijital klima gibi özellikler mevcut.Sizlerinde araç ve fiyat hakkında değerlendirmesini almak istedim.Benim için önemli olan dizel ve otomatik olmasıydı.Farklı alternatifleriniz olursa duymak isterim.Şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, "Ortak Alan - Sosyal Otomobil Sohbetleri" kategorisinden "Otomobiller HakkındaOtomobil Önerisi " kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum:

Hem dizel hem otomatik hemde C sınıfı mı olması gerekiyor ? Kriterler önemli tavsiye için

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, "Ortak Alan - Sosyal Otomobil Sohbetleri" kategorisinden "Otomobiller HakkındaOtomobil Önerisi " kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,

Focus Club Tr Yönetimi

Yorum:

Hem dizel hem otomatik hemde C sınıfı mı olması gerekiyor ? Kriterler önemli tavsiye için

dizel,otomatik hb bir araç düşünüyoruz,düzeltmeniz için teşekkürler :)

Ben olsam i30 alırdım fullu 59mus

Aurise göre biraz daha çok yakar ama enazindan sanzimani güzel.

fiyat farkı çok değil aslında ama hyundai olması düşündürüyor?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

dizel,otomatik hb bir araç düşünüyoruz,düzeltmeniz için teşekkürler :)

fiyat farkı çok değil aslında ama hyundai olması düşündürüyor?

Açıkcası bende hyundai olmasına karşı on yargiliyim ama adamlar 5 sene garanti veriyor, dayımın sonatanin turbosu değişti 90000de garantiden. 5 sene kullan sat. Gecen gün sonatayi bakıma götürdüm 105bin bakımı 640tl tuttu yarısı arka balatalar ilk defa değişmiş. O gün i30uda test ettim mis gibi araba. En dolusunda bile park sensörü ve xenon yok onun dışında focus tit x ten daha dolu. Birde dediğim gibi tam otomatik oldugundan 128bg gibi gitmiyor birazda daha fazla yakıyor. Ama d4d nin yanında konforu tartışılmaz. Hatta bence tam otomatik çift kavramalı yarı otomatiklerdende daha güzel.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Açıkcası bende hyundai olmasına karşı on yargiliyim ama adamlar 5 sene garanti veriyor, dayımın sonatanin turbosu değişti 90000de garantiden. 5 sene kullan sat. Gecen gün sonatayi bakıma götürdüm 105bin bakımı 640tl tuttu yarısı arka balatalar ilk defa değişmiş. O gün i30uda test ettim mis gibi araba. En dolusunda bile park sensörü ve xenon yok onun dışında focus tit x ten daha dolu. Birde dediğim gibi tam otomatik oldugundan 128bg gibi gitmiyor birazda daha fazla yakıyor. Ama d4d nin yanında konforu tartışılmaz. Hatta bence tam otomatik çift kavramalı yarı otomatiklerdende daha güzel.

iç dizaynı da auristen çok iyi ancak test etmedim,bi denemek lazım ozaman

Seat Leon 1.6 TDI 105 HP DSG S&S  56,500, başka araca bakmam...

abi sanki eski leonun duruşu daha iyiydi,pazarı nasıl bu araçların bilginiz var mı?sıfır alınca illaki zarar olcakta yinede kolay elden çıkarabilceğim bi araç almayı düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynı fiyata leon alınabiliyorsa Auris tercih etmezdim açıkçası.  Multimode dediği mmt ise adı ciddi olarak kötüye çıkmış bir şanzıman. Heleki tork altında ne yapar ne eder detaylı olarak bilmiyorum ancak şanzımanı ayrıca araştırmadan almayın bence.

DSG'nin %100 garantisi yok tabiki.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynı fiyata leon alınabiliyorsa Auris tercih etmezdim açıkçası. Multimode dediği mmt ise adı ciddi olarak kötüye çıkmış bir şanzıman. Heleki tork altında ne yapar ne eder detaylı olarak bilmiyorum ancak şanzımanı ayrıca araştırmadan almayın bence.

DSG'nin %100 garantisi yok tabiki.

Ben olsam ikisini de sürmeden karar vermedim.

Leon'u ben tanıdıklarıma pek tavsiye etmeyeceğim. Fiyatı iyi ama.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben olsam ikisini de sürmeden karar vermedim.

Leon'u ben tanıdıklarıma pek tavsiye etmeyeceğim. Fiyatı iyi ama.

MMT şanzımanı Focus almadan bir kaç ay önce detaylı olarak araştırmıştım. Tek başına önerilmemesine, alınmamasına sebep olabilir malesef. Yeni nesillerde iyileştirdiler, sorunları çözdüler mi bilemiyorum, ou araştırmak gerekli.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

MMT şanzımanı Focus almadan bir kaç ay önce detaylı olarak araştırmıştım. Tek başına önerilmemesine, alınmamasına sebep olabilir malesef. Yeni nesillerde iyileştirdiler, sorunları çözdüler mi bilemiyorum, ou araştırmak gerekli.

eski aurise göre daha iyi ancak yinede vites geçişlerini az da olsa hissediyosunuz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.