Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Para Düşkünü Turkcell

Önerilen Mesajlar

Forumdan gören vardır HTC One almak istiyordum, faturalı Turkcelliyim hepsi paket kullanıyorum yani 1000dk+1000sms+1GB internet. Telefonu almak için gereken tarifeler burda ( http://www.turkcell.com.tr/bireysel/cihazlar/Sayfalar/akilli-cep-telefonlari/htc-one.aspx ) Bu tabloya göre benim tarifeme ayda 87 lira ek ücret yansıyacak iyi hoş. Geçen cumartesinden beri beklediğim telefon bugün geldi gittim yanlarına ( FA34 kodlu Engin abi ). Yetkili işlemi yapacak ama hattınıza telefon gözükmüyor dedi kontrol etmediniz mi dedi. Ettim tabiki hepsi pakete 87 lira diye. Yalnız son 6 ay fatura toplamınızın 500 olması gerek sizin 385 dedi. Şimdi benim aylık tarifem 59 lira 59x6=354 lira. Zaten 500ü geçmem mantıksız ve salakça. Kadın bana tarifenizi aşmanız lazım ve her ay minimum 83 lira gelmesi lazım dedi, ve telefonu alamadan geri döndüm ve o kadar sinirlendim ki bu saçma sapan mantıksız para düşkünlüğü belirtisi son 6 ay zımbırtısını niye hiç biryerde yazmıyorsunuz ben orda öğrenmek zorundamıyım dedim, telefonla şikayetimi bildirdim ve annemi babamın 2 hattını alarak vodafonea geçeceğimi söyledim, turkcellden ayrılmanızı istemeyiz dedi şöyle bir durum var 3 yıllık faturalıysanız son 6 ay toplamı 250ye düşüyor dedi hemen geri vites ama 6 ayım daha varmış olmadı. Gerçekten Turkcell parayı çok ama çok seven bir operatör ben Vodafonea geçtim eğer sizde kazıklanmak istemiyorsanız Vodafonea geçin derim.

Sabri Özer tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Turkcell'in maalesef kalitesi iyi olduğundan vazgeçemiyorum. Telefonlarım zaten yurtdışı.

Tarife fiyatlarına katlanıyorum o da yıllık 200 lira fazla ödüyorum :D

Turkcell kazık hemde uyanık çok

Ozan bizim köyde de Turkcell var yıllardır diğerleri yok :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla ne yalan söyliyim. Ben de uzun yıllar Vodafone kullanmış birisi olarak Turkcell in kalitesinden oldukça memnunum. 

Sabri bence iyiki şartların uymamış. O şekilde telefon almak bana acayip mantıksız geliyor. Hem bir avantajı yok, hem daha pahalı, hem de sana ben seni 24 ay daha elimde tutarım diyor. (Elimde tutarımın yerine istediğiniz ve yakıştırdığınız kelimeyi koyabilirsiniz.) Neden böyle bir şeye giriştin ki? Boşver. Dışarıdan al. Hem daha hesaplı olur. Hem de diğer operatörlerden faydalanabilmene engel olmaz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla ne yalan söyliyim. Ben de uzun yıllar Vodafone kullanmış birisi olarak Turkcell in kalitesinden oldukça memnunum.

Sabri bence iyiki şartların uymamış. O şekilde telefon almak bana acayip mantıksız geliyor. Hem bir avantajı yok, hem daha pahalı, hem de sana ben seni 24 ay daha elimde tutarım diyor. (Elimde tutarımın yerine istediğiniz ve yakıştırdığınız kelimeyi koyabilirsiniz.) Neden böyle bir şeye giriştin ki? Boşver. Dışarıdan al. Hem daha hesaplı olur. Hem de diğer operatörlerden faydalanabilmene engel olmaz.

Tek avantaji kredi kartsiz seni taksite baglamasi simdi bende ne kart var nede o kadar para biriktireyim desem uzun surer. Ayda 87 lira veririm ben dedim zaten 1999 lira nakit KVK garantili bu sekilde 2088 liraya geliyor az cok ayni.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tek avantaji kredi kartsiz seni taksite baglamasi simdi bende ne kart var nede o kadar para biriktireyim desem uzun surer. Ayda 87 lira veririm ben dedim zaten 1999 lira nakit KVK garantili bu sekilde 2088 liraya geliyor az cok ayni.

Hayırlısı olsun Sabri'm ... Akşam sayısal sana çıkar Pazartesi peşin para alırsın...:):):):

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 yıl önce hem hatlı hemde kontörlü Türkcell kullanıyordum, kontörlüden beni aradılar  bana şu kadar kontör yüklemem karşılığında  ''1000 hediye kontör puanı kazanacaksınız'' dediler..Bunun üzerinde bende belirtilen miktar kadar kontör yükledim bana gönderilen ise 100 kontör oldu, müşteri hizmetlerini hemen aradım 1000 kontör gelecekti diye meğerse o kadar salakmışız 1000 hediye kontör puanı 100 kontöre takabül ediyormuş, bunu bilmemiz gerekiyormuş.Resmen aptal yerine koyuyorlar adamı, kelime oyunlarıyla, türlü türlü numaralarla yıllarca rakipsiz olduklarından sömürdüler ülkeyi...Bende hemen hatlıyı iptal ettirdim, kontörlüyü faturalı olarak Avea'ya taşıdım son 1 yıldır Vodafone'dayım..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sabri ne yalan söyleyim bende ümite katılıyorum.turkcell sana paket diyor ama fatura gelince şok oluyorsun.yıllardır dolduramadıgın paketi o kampanyadan faydalanınca öyle bir doldurtuyorki sana 100 lira gelmesi gereken fatura 200 lira geliyor.kampanyadanda cayamıyorsun.çünkü sözleşmen var.cayarsan bilmem ne kadar ceza var.aynısını ben yaşadım.ve cezayı ödeyip kampanyadan çıktım.tabii direk vodafone a gittim.2 senedirde aylık sınırsız konuşuyorum.2 gb internet kullanıyorum gelen faturam 100 tl yi geçmedi.eminimki vodafone da sözleşme imzalasam faturamı 2 ye katlar ayrı mesele.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 yıl önce hem hatlı hemde kontörlü Türkcell kullanıyordum, kontörlüden beni aradılar bana şu kadar kontör yüklemem karşılığında ''1000 hediye kontör puanı kazanacaksınız'' dediler..Bunun üzerinde bende belirtilen miktar kadar kontör yükledim bana gönderilen ise 100 kontör oldu, müşteri hizmetlerini hemen aradım 1000 kontör gelecekti diye meğerse o kadar salakmışız 1000 hediye kontör puanı 100 kontöre takabül ediyormuş, bunu bilmemiz gerekiyormuş.Resmen aptal yerine koyuyorlar adamı, kelime oyunlarıyla, türlü türlü numaralarla yıllarca rakipsiz olduklarından sömürdüler ülkeyi...Bende hemen hatlıyı iptal ettirdim, kontörlüyü faturalı olarak Avea'ya taşıdım son 1 yıldır Vodafone'dayım..

Peki memnunmusun Vodafonedan ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Turkcell'in maalesef kalitesi iyi olduğundan vazgeçemiyorum. Telefonlarım zaten yurtdışı.

Tarife fiyatlarına katlanıyorum o da yıllık 200 lira fazla ödüyorum :D

Turkcell kazık hemde uyanık çok

Ozan bizim köyde de Turkcell var yıllardır diğerleri yok :D

yerine göre demekki :) çeşmenin göbeğinde 3G çekmeyen yerleride var mesela Turkcellin :)

Turkcellin içinden geçmiş biri olarak diyebileceğim tek şey içi dışı pek bir değil :) sen özetlemişsin zaten :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

TARİFENİZLE BİRLİKTE ALMAK İSTERSENİZ

Kimler yararlanabilir?

​12 aydan uzun, 36 aydan kısa süreli Turkcell Bireysel faturalı hat sahibi abonelerin son 6 ay fatura toplamı 500 TL ise hem fatura hem de kredi kartı ile kampanyadan faydalanabilirler.

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin TC Kimlik Numarası ile birbirine bağlı hatlarından hiçbirinin son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş borcu olmaması, son 2 dönem faturasını zamanında ödemiş olması ve abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapatılmamış olması gereklidir.

36 aydan uzun süreli Turkcell Bireysel faturalı hat sahibi veya 12 aydan uzun süreli otomatik fatura ödeme talimatı olan ve ya son 3 ay içinde faturasını düzenli olarak son ödeme tarihi ve öncesinde ödeyen abonelerde son 6 ay fatura toplam kriteri yarıya düşer. Ayrıca en az 3 aydır  Kamu turbo paket, Bizbize Kamu-1200Dk Grupiçi , Kamu Plus, Bizbize Kamu 1500 Dak Heryöne, Kamu Paket, Kamu 100, Kamu Süper Paket, Kamu Eko Paket ve Kamu Standart 1000Dk paketlerinden birine abone olan müşterilerimiz için de yarıya indirilmiştir. Örnek olarak; 500 TL ise 250 TL olacaktır.

Turkcell Bireysel hat sahibi olan ve son 6 aydır Gold Tarifesindeki Gold Plus Paket kullanıcıları veya son 6 aydır Hepsi Bir Arada Tarifesindeki Gold Plus ve Platinum Paketi kullanıcıları veya Turkcell Bireysel hat sahibi olan ve son 6 ay içinde her ay için fatura geliri tutarı  (cihaz taksiti, vergiler, bağış/destek kampanya tutarları ve mobil ödeme tutarları hariç fatura tutarı) 95 TL ve üzerinde olan kullanıcılar için 12 aylık abonelik yaşı kriteri 6 aya inmektedir.

Kampanyaya katılmak isteyen abonenin daha önce katıldığı cihaz kontratlı kampanyalardan birine ait ödenmemiş erken iptal bedeli bulunmaması gereklidir.

Bu koşulları sağlayamayan Turkcell Bireysel faturalı aboneler için,  taahhüt süresince cihaz taksit bedeli anlaşmalı kredi kartları aracılığıyla tahsil edilecek, ilgili taksit bedeli aylık olarak abonenin Turkcell faturasında yer alacak ve faturaya bu tutar kadar eksi bakiye işlenerek abonelerin ödediği tutar karşılığı mahsuplaşılacaktır. 24 ay taksit seçeneğinde, banka ayrıca, abonenin ekstresinde, faiz uygulayabilir. Uygulanan faiz bedelinden Turkcell sorumlu değildir. TC Kimlik No bazında bir abone farklı hatlarıyla Turkcell’in bireysel müşterilerine sunduğu tüm kampanyalardan en fazla 4 adet cihaz ile faydalanabilir. Cihaz yenileme kampanyası harici 1 hat için en fazla 1 adet kampanya tanımlanabilir.

Paylaştığın sayfada sık sorulan sorularda yazıyor. Turkcell'in cepten para harcama zımbırtıları vardı yanlış hatırlamıyorsam. Komisyonsuz veya az komisyonlusunu bulup harcamalarını oradan yaparsan bu problemi çözebilirsin.

Marka adından başka artısı var mı Turkcell'in bilmiyorum.

Şahsi fikrim diğer firmaların Turkcell'den büyük bir artı veya eksileri olmadığı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.