Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
Yakup Çağatay

Ford S-Max'a 1.6 Tdci Motor Eklendi

Önerilen Mesajlar

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Benzer İçerikler

• Yazan: MuratÖzçelik
      Öncelikle herkese iyi günler;
      Aracım 2010 model 1.6 TDCİ 90ps Trend X. Aracı aldıktan sonra ilk defa periyodik bakıma giricem ve  birkaç sorum olacak.
      1)Bu araç için hangi yağı önerirsiniz?(Mobil 1 Esp Formula 5w/30 diye biliyorum)
      2)Araçta DPF(Dizel Partükül Filtre) var mı?
      3)Araç Euro 4 mü Euro 5 mi?
    • Yazan: MuratÖzçelik
      Herkese Merhaba:
      2010 model 1.6 tdci Focus'a sahibim.Aracın 2000-3000 devir arasında değişik bir ses geliyor.Sesin videosunu ek olarak ekledim.Bu ses hakkında bilgisi olan var mı?
      Teşekkürler..

devir sesi 2.mp4
    • Yazan: Samet VURAL
      Arkadaşlar merak ettiğim bi konu var..Malum MCA Focus 1.6 TDCI 115 hp manuel araç ile 1.5 TDCI 120 hp Otomatik araçların 0-100 kmh hızlanma değerler 10.9sn...Acaba bu iki araç yan yana kalkış yaptığında durum ne oluyor.Üst hızlarda ara hızlarda durum ne oluyor deneyen oldu mu?Aklıma geldiği için sordum sadece..Teşekkürler
    • Yazan: Berat türkk
      Selamın aleyküm abiler 

Abilerim focus 3.5 trendx 1.6 tdci 2017 model araç alabiliriz 75 82 bintl arası bi fiyata 2500-10000km arası bulmak mümkün ayrıca istanbulda bayiden tanıdık var imiş aile dostumuzun. Şans artık güzel bişey düşerse güzel olur  Abilerim alacağımız aracı ben oem+ yapmak istiyorum st body kit arka tampon hariç. Sonra bizenon ve kuga selective jant ve 4 adet kwnin yan markası st den coilover. Bakalım nasip kısmet bide stage 1 dediğimiz soft bi yazılımla çok güzel bi araç olur. Şimdi diceğim o ki bu bi zenon mümkünmü acaba sonradan takmak? ne kadar maliyeti olur ? stdekinin birebir aynısı mümkünmü? 
    • Yazan: Berat türkk
      Selamın aleyküm  abilerim

Abilerim nasipse focus 3.5 1.6tdci titanium almayı düşünüyoruz. Bu araca 2.0 tdci turbo vs ve yazılım watercooler vs setup yapsak ne kadar sağlıklı olur sorun çıkarırmı? 

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.