Welcome to Focus Club Tr | Otomobil Severlerin Adresi

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• Duyurular

• Yakup Çağatay

[ÖNEMLİ MUTLAKA OKUYUNUZ] Görünmeyen Resimler Hakkında   06-08-2015

Devletimiz i.imgur adresini engellemiş bulunmakta, bu sorunu çözmek için ilk etapta öncelikli konuları yenilemeye başladık. Şuan görmek için yapmanız gereken basit bir DNS değişikliğidir. Google dns gibi 8.8.4.4  İlginize Teşekkürler. NOT: Bu sadece imgur'a yüklenen fotoğraflar için geçerlidir, diğerlerinde problem bulunmamaktadır.  
“ER-OL
Yakup Çağatay

Yetkilenme Odası

Bu konuda 56 ileti var

Mertcan Çelik moderatör yapılmıştır. Şimdiden eline sağlık, teşekkür ederim herkes adına.

Uzunca süredir gelip fakat aktiflik göstermeyen Hasan K. kardeşimizden Moderatörlük alınmıştır. 

Gerçekten yardımcı olabilirim diyenlere kapımız açıktır.Bekleriz efendim :yeah: 

4 kişi bunu beğendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mertcan Çelik moderatör yapılmıştır. Şimdiden eline sağlık, teşekkür ederim herkes adına.

Uzunca süredir gelip fakat aktiflik göstermeyen Hasan K. kardeşimizden Moderatörlük alınmıştır.

Hayirli mubarek olsun diyelim...

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mertcan i tebrik ederim. Hayirli olsun.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ahmet A. moderatör yapılmıştır. 

Hayırlı olsun :) Abi şimdiden herşey için teşekkür ediyoruz :) 

4 kişi bunu beğendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Ahmet A., Hayırlı olsun müdür..

Bu arada bu başlığı görünce hep bilim-kurgu filmleri aklıma giriyor..

Bu odaya bir giriyorsun, çıkarken : I know Kung-Fu :karate:

4 kişi bunu beğendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada bu başlığı görünce hep bilim-kurgu filmleri aklıma giriyor.. Bu odaya bir giriyorsun, çıkarken : I know Kung-Fu

The-matrix-neo-and-morpheus.jpg

Yakup iki hap sundu mavi ve kırmızı... Mavi kesin malum haptır diye kırmızıyı aldım  :kıhkıh:

1 kişi bunu beğendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mavi kesin malum haptır diye kırmızıyı aldım

Ben maviyi de denemiştim, bildiğin boğaz pastili :muha:

1 kişi bunu beğendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.