Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Hoparlör Montajı

Önerilen Mesajlar

4 saat önce, H. Cenk yazdı:

Ben Kaana mesajla sormuştum. Daha cevap vermedi, çalışmadığı yerden sormuşum demek ki :zha:  Hani ford life karta indirim mindirim olursa çekeriz 4 tane dediydim :) 

şimdiki hoperlörlerden tiksinti gelmeye başladı alıcam dört tane sony birde izalasyon çok iyi olacağını düşünüyorum, şuan zırt zırt sesler geliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Adem Kazıl yazdı:

şimdiki hoperlörlerden tiksinti gelmeye başladı alıcam dört tane sony birde izalasyon çok iyi olacağını düşünüyorum, şuan zırt zırt sesler geliyor.

şöyle söylüyeyim. Bizim polonun ses sistemi barizen, kıyas kabule etmez şekilde daha iyi focustan.. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, H. Cenk yazdı:

şöyle söylüyeyim. Bizim polonun ses sistemi barizen, kıyas kabule etmez şekilde daha iyi focustan.. 

abi bugün servisi aradım sistemde sorun var dediler halen aramadılar fiyat bekliyorum,, ama geçen senede biri sormuş 1200 tl gibi bi rakam hatırlıyorum dedi yedek parçadaki çalışan.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

16 saat önce, Adem Kazıl yazdı:

abi bugün servisi aradım sistemde sorun var dediler halen aramadılar fiyat bekliyorum,, ama geçen senede biri sormuş 1200 tl gibi bi rakam hatırlıyorum dedi yedek parçadaki çalışan.

4 hoparlör 4 tweeter şeklinde set o fiyat olabilir. Biz sadece 4 hoparlör istiyoruz . Ben 150 rakamı hatılıyoum bir yerlerden. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

30 dakika önce, H. Cenk yazdı:

4 hoparlör 4 tweeter şeklinde set o fiyat olabilir. Biz sadece 4 hoparlör istiyoruz . Ben 150 rakamı hatılıyoum bir yerlerden. 

evet bu hoperlör konularında bi yerde 150 tl diye konuşulmuştu bende hatırlıyorum, 150 tl olursa çıkma aricama sıfır alır takarım hemen.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

BİR BABAYİĞİT ARANIYOR !!! 

Evet millet 6M2T18808FC kodlu hoparlörlerden 4 tane aldım.    İzolasyon izolasyon deyip suruyorsunuz. Kim yapar bunu ? İstanbulda yaptırmış olan var mı ? Ben nerede yaptırabilirim.

Yok abi gelir ben yaparım diyen varsa da itiraz etmem :)  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

43 dakika önce, H. Cenk yazdı:

Evet millet 6M2T18808FC kodlu hoparlörlerden 4 tane aldım.    İzolasyon izolasyon deyip suruyorsunuz. Kim yapar bunu ? İstanbulda yaptırmış olan var mı ? Ben nerede yaptırabilirim.

Yok abi gelir ben yaparım diyen varsa da itiraz etmem :)  

tweeter aldın mı abi? arkalar normalde full range ama aldıkların bas, yani tweeter takmadan takarsan onları arkada ciddi kayıp oluyor. önde ne kadar duyarsın bilmiyorum ama etkiliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok abi gelir ben yaparım diyen varsa da itiraz etmem [emoji4]  

Ben de arıyorum 1 yıldır .[emoji2] Ben hoparlörleri tweterlari hatta goguslukteki hoparlörü dahi taktım ama yalıtım olmayınca yapılan değişimi hissedemiyorsunuz.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nasıl hissedemiyorsunuz :D Fabrikasyon Sony alan adam boşuna mı alıyor şimdi :D O kadar dinledik orjinal arabaları gayet iyilerdi.

Ben hala MCA için gerek yok diyorum ama, siz bilirsiniz.

@ER-OL Otomotiv'den alındı hoparlörler, bunun için ayrı başlık açılacak. 110 TL.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok abi gelir ben yaparım diyen varsa da itiraz etmem [emoji4]  

Ankarada olsan ben yahya girişirdik arabaya ağız burun. 3 saatte yolcu ederdik abi seni. Bizim arabaların eksiklerini bile havalar yüzünden gideremedik. Havalar ısınmadıki hala
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

26.05.2017 - 17:06 tarihinde, Özer Aksu yazdı:

Ben de arıyorum 1 yıldır .emoji2.png Ben hoparlörleri tweterlari hatta goguslukteki hoparlörü dahi taktım ama yalıtım olmayınca yapılan değişimi hissedemiyorsunuz.

Haklıymışsın !!! Hayatımda en kötü harcadığım 500 TL oldu.

Tek umut Ankara ekibinin bahsettiği kapı iç yalıtım yapılırsa düzelmesi olacak. Bir hafta sonu Ankaraya bile gitmeyi düşünüyorum. Gençler yapın bana diye :( 

Ya da yapan biri ayrıntılı resimleri ekleyebilir mi buraya nasıl yapıldığını. 

Yaptırdığım tesisatçı ilk mesajda yer alan Hertz markaları önerdi neredeyse aynı fiyata dedi bunlara bu para verilir mi dedi ? Bunlar yerine tam uyuyor dedim abi o bizim işimiz uydururuz dedi. Sizin zaten çıkışınız kötü fazla bir iyileşme alamayacaksınız bunlarla da alamayacaksınız koaksiyellerle de alamayacaksınız dedi. Ama şimdi koaksiyelleri taksaydınız bütçeyi doğrultunca üniteyi de daha iyi alırdınız falan dedi. 

En son çalıştıklarını göstermek için denemede USBde çalan müziği görünce abi sizin dinlediğiniz müziklere zaten çok iyi sistem lazım diye de gaz verdi (Temptations- Papa was a rolling stone un girişi çalıyordu ) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.