Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Hoparlör Montajı

Önerilen Mesajlar

Şimdi, Zafer Yusoğlu yazdı:

Peki tavsiye edeceğiniz hoparlör nedir. 2015 model araçta yüksek seste hoparlör de patlama sesi geliyor. Ama sadece 1 şarkıda. Ziynet Sali  yağmur şarkısı oda. Marka ve model adı yazarsanız sevinirim. 

Zafer abi şu konuyu incele bi. Kapılardaki sesin sebebi yazıyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.hepsiburada.com/sony-xs-n1620c-premium-ust-seviye-16-cm-350-watt-2-yollu-mid-takimi-p-OTBLCXSN1620C

Araç için bunları alsam 4 adet. Tweetter'lar için  arkaya yerini açtırsam, ön tweetterler orjinal kalsa (amfisiz sistem) nasıl olur tavsiye eder misiniz? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Berat Hasbek yazdı:

http://www.hepsiburada.com/sony-xs-n1620c-premium-ust-seviye-16-cm-350-watt-2-yollu-mid-takimi-p-OTBLCXSN1620C

Araç için bunları alsam 4 adet. Tweetter'lar için  arkaya yerini açtırsam, ön tweetterler orjinal kalsa (amfisiz sistem) nasıl olur tavsiye eder misiniz? 

Anfi olmadan mid takimi bi işe yaramaz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

mevcut kullanmış olduğunuz sistemden daha iyi olur fakat tam kapasite ile çalışması için 4 kanal streo anfi desteği şart :)

bir mono anfi  subwoofer eklerseniz iyi sonuçlar çıkar ortaya ...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

43 dakika önce, Berat Hasbek yazdı:

29 dakika önce, BulentGulsahin yazdı:

Anfi olmadan mid takimi bi işe yaramaz

18 dakika önce, Serkan Karakoca yazdı:

mevcut kullanmış olduğunuz sistemden daha iyi olur fakat tam kapasite ile çalışması için 4 kanal streo anfi desteği şart :)

bir mono anfi  subwoofer eklerseniz iyi sonuçlar çıkar ortaya ...

DSP olmadan dunyanin en kral amfisi dunyanin en kral hoparlorude olsa akustik elde edemezsiniz. Arkasi kalkmis taksi, pavyon kafasinda gezen dolmus modeli ciptis ciptis gezersiniz. Amatoru sevindirir...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Servet Ö. yazdı:

DSP olmadan dunyanin en kral amfisi dunyanin en kral hoparlorude olsa akustik elde edemezsiniz. Arkasi kalkmis taksi, pavyon kafasinda gezen dolmus modeli ciptis ciptis gezersiniz. Amatoru sevindirir...

Benim istediğim gümbür gümbür bir şey değil. Sadece güzel temiz ama volumu düşük olursa da olur.

Bir saat önce, Yahya Akman yazdı:

Amfi düşünen varsa elimde orta halli hic kullanılmamış amfi mevcut. Elimden geldiğince yardımcı olurum emoji4.png

Ufaklık geliyor bu aralar çok borcum var orta halli birşeyse bana özelden yazar mısın başkan fiyatını. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim istediğim gümbür gümbür bir şey değil. Sadece güzel temiz ama volumu düşük olursa da olur.

:)

Iste o yuzden arabanin multimedyasini ambale edecek degisikliklerden sakin. Aftermarket amfi, hoparlor, bass takarsan eger tum dengesi bozulur isin, hicbirseye yaramaz. Al oemlerdeki sony hoparlorlerden bul, yalitim yap tak. Mutlu olursun hemso. Gerisi cooook ciddi uzer.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Servet Ö. yazdı:

Iste o yuzden arabanin multimedyasini ambale edecek degisikliklerden sakin. Aftermarket amfi, hoparlor, bass takarsan eger tum dengesi bozulur isin, hicbirseye yaramaz. Al oemlerdeki sony hoparlorlerden bul, yalitim yap tak. Mutlu olursun hemso. Gerisi cooook ciddi uzer.

sende sony sistem vardı galiba bide dynamat 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Servet Ö. yazdı:

Bende arabanin her yani yalitimli, sony hoparlorler ve sony twitterlar var.

her yanı derken

* kapı içleri 

* davlumbazlar

* kaput

* tavan

* zemin

* bagaj

* etc.

ben sadece kapı içlerini yaptığını duymuştum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

28 December 2016 - 16:45 tarihinde, Servet Ö. yazdı:

Sony piyasada yok malesef. Tweeter çıkma aldım bugun elime ulaştı temiz demişti arkadaş tırnaklarından atmış iade ettim. Sony bulsaydım eğer hiç düşünmezdim ama bulamıyorum. Bir kaçtane buldum durumları iyi değildi onları da arabaya takmak içime sinmedi açıkçası. Varsa bildiğiniz tanıdığınız oem sony alcam :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.