Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Hoparlör Montajı

Önerilen Mesajlar

31.08.2016 - 21:40 tarihinde, MustafaKoçak yazdı:

Çağlar bey aracınıza yaptığınız bu hoparlör degisiminden önce arka kapı hoparlorlerinde müziğin sesini actiginizda böyle titreme ve sarsılma gibi sesler varmıydi benim araçta böyle bir sorun var yani arkada oturan kişi müziğin sesi biraz fazla olunca rahatsız oluyor sizdede  varmıydi bu sorun eğer vardı ise suan varmi

Kapının yalıtım malzemesi ve trim boşluklarından kaynaklanıyor o patırdama çatırdama. Forumda "yalıtım" kelimesini aratırsanız insanların hangi malzemeler kullanarak nasıl bu sorunu çözdüğünü görürsünüz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Çok güzel olmuş hayırlı olsun. Bende düşünüyordum ama daha çaplarını bile araştırmamıştım. Arkadaşımda Sony'li 2014 model var ve aramızdaki ses kalitesi çok fazla. Bende sadece müziği dinliyorum, onda hissediyorum :)İnşallah değişince ona yakın bir kalite elde ederim bende . Teşekkürler paylaşım için 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Konuda arattım ama ilgili yer bulamadım konu da açmak istemedim vardır diye. Bilen arkadaşlara sormak istiyorum sony fomoco hoparlör almak istiyorum 4 adet temiz. Allegrodan  buldum yalnız lehçe ile alakam yok sitenin de yabancısıyım. Aşağıda linkini verdiğim hoparlörleri nasıl alabilirim. Siteye üye oldum nakliye de Tr çıkıyor ama Tr'ye gönderim yapıyor mu bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz ya da şu nu al dediğiniz başka link var mı en-min olamıyorum?

Link için tıklayın lütfen!

Berat Hasbek tarafından düzenlendi
link :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Berat Hasbek yazdı:

Konuda arattım ama ilgili yer bulamadım konu da açmak istemedim vardır diye. Bilen arkadaşlara sormak istiyorum sony fomoco hoparlör almak istiyorum 4 adet temiz. Allegrodan  buldum yalnız lehçe ile alakam yok sitenin de yabancısıyım. Aşağıda linkini verdiğim hoparlörleri nasıl alabilirim. Siteye üye oldum nakliye de Tr çıkıyor ama Tr'ye gönderim yapıyor mu bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz ya da şu nu al dediğiniz başka link var mı en-min olamıyorum?

Link için tıklayın lütfen!

%99 göndermiyorlar hatta Türk olduğumuzu söyleyince cevap bile vermiyorlar.

Şimdi gelelim cevaba: tarayıcıdan mesela chrome dan Türkçe dile çeviri seç, sonra satıcıya soru sor var orayı tıkla; sonra başka bir tarayıcı aç, google translate te yaz lehçeye çevirsin kopyala yapıştır sor bakalım cevap gelirmi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Teoman Saraç yazdı:

%99 göndermiyorlar hatta Türk olduğumuzu söyleyince cevap bile vermiyorlar.

Şimdi gelelim cevaba: tarayıcıdan mesela chrome dan Türkçe dile çeviri seç, sonra satıcıya soru sor var orayı tıkla; sonra başka bir tarayıcı aç, google translate te yaz lehçeye çevirsin kopyala yapıştır sor bakalım cevap gelirmi?

Yazdım ama ingilizce olarak cevap bekliyorum artık. Türklerle sıkıntılrı ne bu pu...tların abi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Berat Hasbek yazdı:

Yazdım ama ingilizce olarak cevap bekliyorum artık. Türklerle sıkıntılrı ne bu pu...tların abi?

Allegro müşteri hizmetlerine sorsaydın onuda :D Şaka bir yana çok nadir satıcı Türkiyeye yolluyor. Artık bi önemide kalmadı gümrük 30 Euro oldu tabitakılmayadabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Berat Hasbek yazdı:

Yahu Türkler çok mu düzgün Allah aşkına :D Kim bilir kaç kere dolandırdılar adamları. 

--0 dakika sonra eklendi--
2 dakika önce, Teoman Saraç yazdı:

Allegro müşteri hizmetlerine sorsaydın onuda :D Şaka bir yana çok nadir satıcı Türkiyeye yolluyor. Artık bi önemide kalmadı gümrük 30 Euro oldu tabitakılmayadabilir.

Takılmıyor ki, vergisini ödüyorsun geliyor :)  Türkiye'nin ekonomisi bunlara muhtaç olmuş ona üzülmek lazım.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Yahu Türkler çok mu düzgün Allah aşkına :D Kim bilir kaç kere dolandırdılar adamları. 

Takılmıyor ki, vergisini ödüyorsun geliyor :)  Türkiye'nin ekonomisi bunlara muhtaç olmuş ona üzülmek lazım.

He verginin vergisinin vergisini öder gelir. Kanser olma cabası.... Ülke avrupanın araba mezarlığı ne ararsan ucuza var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Teoman Saraç yazdı:

E kendi halkı çok mu düzgün diye sorarlar o zaman adama :D Şaka bir yana insanın fıtratında var parayı görünce kudurmak, Türk'ü Rus'u yok bunun her yerde çıkıyor dolandırıcı ama demek ki dilleri çok yanmış ya da gerçekten bizi sevmiyorlar...

Vergisi neyse öderim artık sağlam gelse. :/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Berat Hasbek yazdı:

Vergisi neyse öderim artık sağlam gelse. :/

Bu hoparlör için Sony veya Ford olmasına çok önem vermeyin bence, garantili düzgün müzik markasından bir hop. alın yeter. Mevcuttan iyi olacağı kesin. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu hoparlör için Sony veya Ford olmasına çok önem vermeyin bence, garantili düzgün müzik markasından bir hop. alın yeter. Mevcuttan iyi olacağı kesin. 

Oem harici için kasnak şart mı yoksa ebatı tutturmamz yeterli mi yakup? Oem twitter düşünüyorum ama kapılara :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Berat Hasbek yazdı:

Oem harici için kasnak şart mı yoksa ebatı tutturmamz yeterli mi yakup? Oem twitter düşünüyorum ama kapılara :)

Ebat yeterli :yeah: Hoparlörleri dahili twit'li alırsınız :yeah: 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.