Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Hoparlör Montajı

Önerilen Mesajlar

Bugun ankarada aydin elektronin oto hi fi diye asiri tavsiye edilen bir yere gittim. Navimexi baglayacam kaliteli ses istiyorum. Sistem istemiyorum dedim. Adam stok teyp stok hoparlor ile iyi muziklerini dinledi. Bizim focusu bir gömdu bir gömdu[emoji23] bes para etmez bu hoparlorler dedi. Ozellikle arka hoparlorleri sök at dedi. Alman mali bir hoparlor takalim iscilik dahil 370 lira dedi. Adini animsayamadim. Ama navimex ile ne olur biter bilemem . Navimexi takip dinlemek lazim. ona gore plan yapmak lazim dedi. Randevu ile calisiyormus. Cuma oglenden sonraya kadar doluymus. Bilemedim ne yapacagimi. En son kendim hoparlor alip sokup takacam.[emoji52]

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugun ankarada aydin elektronin oto hi fi diye asiri tavsiye edilen bir yere gittim. Navimexi baglayacam kaliteli ses istiyorum. Sistem istemiyorum dedim. Adam stok teyp stok hoparlor ile iyi muziklerini dinledi. Bizim focusu bir gömdu bir gömdu[emoji23] bes para etmez bu hoparlorler dedi. Ozellikle arka hoparlorleri sök at dedi. Alman mali bir hoparlor takalim iscilik dahil 370 lira dedi. Adini animsayamadim. Ama navimex ile ne olur biter bilemem . Navimexi takip dinlemek lazim. ona gore plan yapmak lazim dedi. Randevu ile calisiyormus. Cuma oglenden sonraya kadar doluymus. Bilemedim ne yapacagimi. En son kendim hoparlor alip sokup takacam.[emoji52]

Bütçeniz nedir ? Bu işte önemli çünkü ve yapmak istediğiniz amaçlanan ses boyutu nedir ?
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Suan 500 lira

Bütçeniz nedir ? Bu işte önemli çünkü ve yapmak istediğiniz amaçlanan ses boyutu nedir ?

Amacim ses sistemi dosemek degil. Multimedya unitenin kalitesiZ muzik sunumunu iyilestirmek. Aracin mevcut hoparlorlerini daha kaliteli birseylerle degistirmek.. [emoji23]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 saat önce, Resul özdemir yazdı:

Suan 500 lira

Amacim ses sistemi dosemek degil. Multimedya unitenin kalitesiZ muzik sunumunu iyilestirmek. Aracin mevcut hoparlorlerini daha kaliteli birseylerle degistirmek.. emoji23.png

isterseniz şimşek elektronik ile bir görüşün teknik konuya ve fiyatlara daha hakim benim ortak ankarada iseniz gidin bir uğrayın çayımızı için yardımcı olabildiği kadar yardımcı olur ikametgah eğer muğla ise en azından telefonda görüşün fikir alışverişi yapmış olursunuz gerekli malzeme marka model bilgisi verir onları temin edersiniz en azından paranızı bilmediğiniz bir ürüne yatırmamış olursunuz...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

isterseniz şimşek elektronik ile bir görüşün teknik konuya ve fiyatlara daha hakim benim ortak ankarada iseniz gidin bir uğrayın çayımızı için yardımcı olabildiği kadar yardımcı olur ikametgah eğer muğla ise en azından telefonda görüşün fikir alışverişi yapmış olursunuz gerekli malzeme marka model bilgisi verir onları temin edersiniz en azından paranızı bilmediğiniz bir ürüne yatırmamış olursunuz...

Adres qlabilirmiyim
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

05.07.2017 - 12:36 tarihinde, Resul özdemir yazdı:

Bugun ankarada aydin elektronin oto hi fi diye asiri tavsiye edilen bir yere gittim. Navimexi baglayacam kaliteli ses istiyorum. Sistem istemiyorum dedim. Adam stok teyp stok hoparlor ile iyi muziklerini dinledi. Bizim focusu bir gömdu bir gömduemoji23.png bes para etmez bu hoparlorler dedi. Ozellikle arka hoparlorleri sök at dedi. Alman mali bir hoparlor takalim iscilik dahil 370 lira dedi. Adini animsayamadim. Ama navimex ile ne olur biter bilemem . Navimexi takip dinlemek lazim. ona gore plan yapmak lazim dedi. Randevu ile calisiyormus. Cuma oglenden sonraya kadar doluymus. Bilemedim ne yapacagimi. En son kendim hoparlor alip sokup takacam.emoji52.png

Ground Zero dur büyü ihtimalle. Alt grupta en iyi hoparlörler arasındadır. Ben de uğramıştım Aydın elektroniğe. Bende de Navimex var ben farklı çalışma yaptırmıştım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ground Zero dur büyü ihtimalle. Alt grupta en iyi hoparlörler arasındadır. Ben de uğramıştım Aydın elektroniğe. Bende de Navimex var ben farklı çalışma yaptırmıştım.

Evet bu urunden bahsetmisti. Nasil bi calisma yaptiniz. Maddiyat ve gunluk kullanimda memnuniyetiniz hakkinda bilgi veriebilirmisiniz
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim hoparlörleri önceki sahibi değiştirmiş. Önlerde JBL arkalarda Hertz vardı. Sonra yolum Aydın elektroniğe düştü. Müziği açtı ve ilk dediği şey bu hoparlörlerin kablosu ters bağlanmış. Benden ne istediğimi sordu. Bende hoparlörlerin güçlenmesini ve tatlı bir bas istediğimi söyledim. Bütçeme göre 4 kanallı bir amfi ve Audison APBX marka küçük kabinli bir subwoofer takıldı. Gayet memnunum. Taksit biter bitmez Ground Zero hoparlör ve subwoofer için mono bir amfi montajını yaptıracağım.

Montaj konusunda kablolar bakır kullanıldı. Dediği düzeltme yapıldı. Tam rakamı hatırlamasam da 1500 üstü bir şey çıkmıştı. Sırf Audison APBX 230 Avro civarıydı.

Alaattin C. tarafından düzenlendi
bilgi ekleme
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim hoparlörleri önceki sahibi değiştirmiş. Önlerde JBL arkalarda Hertz vardı. Sonra yolum Aydın elektroniğe düştü. Müziği açtı ve ilk dediği şey bu hoparlörlerin kablosu ters bağlanmış. Benden ne istediğimi sordu. Bende hoparlörlerin güçlenmesini ve tatlı bir bas istediğimi söyledim. Bütçeme göre 4 kanallı bir amfi ve Audison APBX marka küçük kabinli bir subwoofer takıldı. Gayet memnunum. Taksit biter bitmez Ground Zero hoparlör ve subwoofer için mono bir amfi montajını yaptıracağım.

Montaj konusunda kablolar bakır kullanıldı. Dediği düzeltme yapıldı. Tam rakamı hatırlamasam da 1500 üstü bir şey çıkmıştı. Sırf Audison APBX 230 Avro civarıydı.

Tesekkurler
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 11 ay sonra...

Selamlar. Benim de aracım focus 3 2014 titanium. Araçta extra paket olan sony sistemi yok. Bir yerden focus 3 orijinal çıkma sony  konsol ve teyp kımını buldum 800 tlye. Hoparlörleri değişmeden eskisine göre nasıl bir performans alabilirim. Aracın üzerinde gelen hoparlörler, ektra orjinal sony pakette gelenlerle bariz farklı mıdır?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Sebahattin Tarhan yazdı:

Selamlar. Benim de aracım focus 3 2014 titanium. Araçta extra paket olan sony sistemi yok. Bir yerden focus 3 orijinal çıkma sony  konsol ve teyp kımını buldum 800 tlye. Hoparlörleri değişmeden eskisine göre nasıl bir performans alabilirim. Aracın üzerinde gelen hoparlörler, ektra orjinal sony pakette gelenlerle bariz farklı mıdır?

Burada bilgiler mevcut ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Sebahattin Tarhan yazdı:

teyp kısmını değiştirmenize gerek yok, titanium araçta ana üniteler arasında kayda değer bir fark yok.

ekran ve tuş paneli görsel değişiklik sadece. navigasyon 5" ekranda var.

evet fark hoparlörde. özellikle arkalar, sony olmayanlar arkada full range ve kötü, sonyde önler gibi tweeter+bas şeklinde. farkı yaratan da bu. Önlerde farklı tabi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 saat önce, Sebahattin Tarhan yazdı:

Sebahattin Öğretmenim. Hafta sonu müsait zamanda benim arabamı inceleyebilirsin. Ozan ın da dediği gibi sadece ses kalitesi almak istiyorsanız Sony hoparlör ve tweeter seti yeterli. Yok nav ve geri görüşte olsun istiyorsanız biraz uğraştırıcı olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.