Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yurtdışı Ürün Alımı

Önerilen Mesajlar

Benzer bir konu varken bende buradan sorayım o zaman sorumu. İlk defa yurtdışından alışveriş yaptım ve kargoyu takip ederken şu ekranla karşılaştım;

aniqna.png

Bir kaç yerde araştırdım kimi gümrüğe takılmış satıcıya geri gönderilecek diyor kimi de kontrol ediliyor 1-2 haftaya eline ulaşır demekte. Burada aliexpressten alışveriş yapanlar vardı yanlış hatırlamıyorsam.Bilgi veren olursa sevinirim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benzer bir konu varken bende buradan sorayım o zaman sorumu. İlk defa yurtdışından alışveriş yaptım ve kargoyu takip ederken şu ekranla karşılaştım;

aniqna.png

Bir kaç yerde araştırdım kimi gümrüğe takılmış satıcıya geri gönderilecek diyor kimi de kontrol ediliyor 1-2 haftaya eline ulaşır demekte. Burada aliexpressten alışveriş yapanlar vardı yanlış hatırlamıyorsam.Bilgi veren olursa sevinirim :)

Tek seferde yüklü meblağ olunca araştırıyorlar. Bana postane görevlisi aylık 50 euro hakkın var sonrasında gönderilmez demişti. Ne kadar doğru biley diyemiyorum
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tek seferde yüklü meblağ olunca araştırıyorlar. Bana postane görevlisi aylık 50 euro hakkın var sonrasında gönderilmez demişti. Ne kadar doğru biley diyemiyorum

44-45 dolar anca ediyor abi aldıklarım. Hayır internette kesin bir yorum olsa ona göre davranacağım ama oda yok. Kimi geri gider diyor kimi gelecek,kontrolde diyor.. 33 günlük bir süre kaldı sonrasında otomatik para satıcıya geçecek,inş o süre dolmadan kesin bir şeyler öğrenirim. Teşekkürler abi,sağol yorumun için

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Daha Türkiyeye girmemiş bile. PTTye göre 30unda Türkiyeye yönlendirilmiş, yani sorun yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.