Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yakalayabildiğimiz Oto Km'leri

Bekir B.

Önerilen Mesajlar

Yalnız arabayı sürmeyi bunun HB'si ile öğrendim. 1.4 litre benzinli :D 1998 model :)

Bende 2001 model 1.9 motor dizel 50 küsür beygir Berlingo ile öğrenmiştim. O gün bu gün Fransız arabasından haz etmemeye başladım. :D Araba gitmiyordu yav. Son hızının 142 olması gerek. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende 2001 model 1.9 motor dizel 50 küsür beygir Berlingo ile öğrenmiştim. O gün bu gün Fransız arabasından haz etmemeye başladım. :D Araba gitmiyordu yav. Son hızının 142 olması gerek. :D

Kullanmayı öğrenmek ile son hız merakı aynı mı şimdi senin bisikletle son hız merakına yönelmen lazım burada bunları yazmak yasak . Okey.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Oyle de denilebilir.

Ama bence en son laf edilecek Renault, Europa dir.

Eski Renolar iyidir. Broadway,Manager,Europa,Toros. :yeah:

Kullanmayı öğrenmek ile son hız merakı aynı mı şimdi senin bisikletle son hız merakına yönelmen lazım burada bunları yazmak yasak . Okey.

Bunu arabanın performansının düşük olduğunu belirtmek için yazmıştım. Özür dilerim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eski Renolar iyidir. Broadway,Manager,Europa,Toros. :yeah:

Bunu arabanın performansının düşük olduğunu belirtmek için yazmıştım. Özür dilerim.

Babam ilk arabasini 1990 senesinde almis. Avrupa 87 model r 9. Broadway degil. Biz o arabayi 2002 senesinde 350 bin km de sattik ve babam o arabanin mitoruna anahtar degmedigini soyler.

Europa yi 2002 senesinde aldik. Aldigimizda 104 bin km deydi. Yaklasik150 bin km dir bizde. En az 3 kez hararet yaptirmisizdir biz o arabaya. 2 si usta hatasi. Biri benim hatam. Contayi degistir devam et. Yapmadigim eziyette kalmamistir benim o arabaya. Kanala dustum. Tarlaya uctum. Sarampole daldim. Kar yiginlarina birden cok kez daldim. Battim. El freni cekmek ne demek ogrendim. Emniyet kemerin bagli olmazsa ufak bir kazada bile koltukta kalinamadigini. Dahasi ise baslarken baslama yazimi teslim edilmesi gereken yere onunla yetistiedimi ve belkide en onemlisi oglumun dogumuna ve eve donusumuze sahitlik ettigini v.s... cok anim vardjr onunla. Cok ta seviyorum ben onu. Ama artik degistirme zamani geldi. Bilmiyorum ne zaman degistiririz ama kesinlikle coooook uzulecegim. Inanin focus icin o kadar uzulmem galiba.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Babam ilk arabasini 1990 senesinde almis. Avrupa 87 model r 9. Broadway degil. Biz o arabayi 2002 senesinde 350 bin km de sattik ve babam o arabanin mitoruna anahtar degmedigini soyler.

Europa yi 2002 senesinde aldik. Aldigimizda 104 bin km deydi. Yaklasik150 bin km dir bizde. En az 3 kez hararet yaptirmisizdir biz o arabaya. 2 si usta hatasi. Biri benim hatam. Contayi degistir devam et. Yapmadigim eziyette kalmamistir benim o arabaya. Kanala dustum. Tarlaya uctum. Sarampole daldim. Kar yiginlarina birden cok kez daldim. Battim. El freni cekmek ne demek ogrendim. Emniyet kemerin bagli olmazsa ufak bir kazada bile koltukta kalinamadigini. Dahasi ise baslarken baslama yazimi teslim edilmesi gereken yere onunla yetistiedimi ve belkide en onemlisi oglumun dogumuna ve eve donusumuze sahitlik ettigini v.s... cok anim vardjr onunla. Cok ta seviyorum ben onu. Ama artik degistirme zamani geldi. Bilmiyorum ne zaman degistiririz ama kesinlikle coooook uzulecegim. Inanin focus icin o kadar uzulmem galiba.

Ümit abi bizim Focus'ta satıldığında 270 bine gelmişti. Çok anım hatıram vardı. Meraklısı da çoktu sorarlardı ne kadar yakıyor bu , kaç para bu diye.

@Ümit Vaysaloğlu, 91 model ilk sahibinden doğan L şuan 170000'de :D Şu arabaları biz mi az kullanıyoruz siz fazla kullanıyorsunuz bilmiyorum :D

Biz mi fazla kullanıyoruz? 430 binde Mercedes 200 e görmüştüm.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.