Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yakalayabildiğimiz Oto Km'leri

Bekir B.

Önerilen Mesajlar

Maşşşşşaallaaah, yarım depo da 713 km menzil gösteriyor. Benim depo tam doluyken bu kadar gösteriyor :P

Benim araba tam doluyken 650-680 civarında gösteriyor. Valla kafama sıkacam. Araba değil sanki eve incir ağacı aldım[emoji30]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar bu bölümü sadece yakaladığımız km için kullanalım. Yakıt işini katmayalım. Özellikle dizel araçlar. Bunalıma girdim. Kendimi benzin döküp yapacağım ama benzin pahalı dizel olaydı iyiydi

[emoji24][emoji24]

Mete Turfan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar bu bölümü sadece yakaladığımız km için kullanalım. Yakıt işini katmayalım. Özellikle dizel araçlar. Bunalıma girdim. Kendimi benzin döküp yapacağım ama benzin pahalı dizel olaydı iyiydi

[emoji24][emoji24]

Şehir içi gene 8 lt ye dayandı benim araba. Hep Bekir abinin suçu
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla iş bekir abi yüzünden yakalayabildiğiniz oto km'lerinden çıktı yakalayabildiğiniz oto yakıt tüketimi olayına döndü. Esefle kınıyorum

[emoji23][emoji23][emoji23]

Mete Turfan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla iş bekir abi yüzünden yakalayabildiğiniz oto km'lerinden çıktı yakalayabildiğiniz oto yakıt tüketimi olayına döndü. Esefle kınıyorum

Ben bi daha atmam foto banane. Yada Bekir abinin arabayı sürecem onunda artsın 8 lt ye

Tamam mesaj alındı

Bekir abi değişelimmi arabaları :D

Yok vazgeçtim senin arabayıda alsam 8 lt felan çıkar. Ben en iyisi bisiklet alıp biniim daha ekonomik. 20 tl doyur karnını 6 saat yol yap oooh

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.