Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yakalayabildiğimiz Oto Km'leri

Bekir B.

Önerilen Mesajlar

11 saat önce, Olcay Sert yazdı:

çok masraflı olduğundan demiş olabilir, hemen yanlış anlaşılmasın ?

fpace arkadaşımda vardı kısa bi süre kullandı rr sport aldı. önceki arabası a6 idi.

aile küçük olduğundan xc60 yada macan kalıyor geriye

not : arabaya o kadar para vercek olsam kimin ne dediğini pek önemsemezdim açıkçası

Yoo, nezakete gerek yok, metres arabasi cok net ? yakismaz @Serdar yaman‘a... baska bisi alsin. Kendisi de ikna edemiyor kendisini, yoksa 40. Yil satip 1.4 a5 almis adam bu, laf dinlemez alir.

--1 dakika sonra eklendi--

3 gunde sehirici 300 km... sonra neden bu km artiyor, artar tabi ?0515E5A5-0896-4E29-82C5-E5E8CB2A7CDF.thumb.jpeg.cfa136af16516cb2e06f49c3aec8e0dc.jpeg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 dakika önce, Olcay Sert yazdı:

? yok artık 90a giderken camları kapatın diyorsa 40ı geçincede sunroofu kapatın der

100 üzeri veriyor sanıyorum o uyarıyı. Çok karışıyor bunlar sürücüye. Gıcık oluyorum, hemen kapatıyorum ? 

• Haha 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Olcay Sert yazdı:

? yok artık 90a giderken camları kapatın diyorsa 40ı geçincede sunroofu kapatın der

Olcay ben bilhassa nelere müdahele ediyor diye bu fonksiyonu hep aktif konumda bırakıyorum 3 saniye kadar uyarı yazıp gidiyor:)

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.