Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yakalayabildiğimiz Oto Km'leri

Bekir B.

Önerilen Mesajlar

7 saat önce, Mertcan Çelik yazdı:

parse etsin düzeltsin, çoh mu zor, Japonca'yı düzeltsin demiyoruk sonuçta ?

bilgisayar değil bu kullandığı donanımın limitleri var, çok zor değildir tabi ki ama neden yapmadınız denecek bir şey değil bence.

esas nokta dosya düzgün mü ona bakmak lazım, büyük ihtimalle arabadan değil mp3tendir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 saat önce, Ozan Kar yazdı:

bilgisayar değil bu kullandığı donanımın limitleri var, çok zor değildir tabi ki ama neden yapmadınız denecek bir şey değil bence.

esas nokta dosya düzgün mü ona bakmak lazım, büyük ihtimalle arabadan değil mp3tendir.

Aynı arayüz sende de yok mu la dene işte ? 

Nerede o eski meraklı Ozan :dont: ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 saat önce, Mertcan Çelik yazdı:

Aynı arayüz sende de yok mu la dene işte ? 

Nerede o eski meraklı Ozan :dont: ?

bende zaten sorun yok, arabaya attığım tüm müzikleri önceden elden geçirdim zaten.

kullandığım programa göre bilgisayarda bile sapıtabiliyor Türkçe karakterler. Yani internetten indirdiklerim bilgisayarda da genelde sapıtıyor onları itunesa eklemeden önce elden geçiriyorum, arabaya atmadan bi kere daha geçirdim ? hatta hepsine coverda atayım dedim ama o işi hızlı yapacak bir program bulamadım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 saat önce, Ozan Kar yazdı:

bende zaten sorun yok, arabaya attığım tüm müzikleri önceden elden geçirdim zaten.

kullandığım programa göre bilgisayarda bile sapıtabiliyor Türkçe karakterler. Yani internetten indirdiklerim bilgisayarda da genelde sapıtıyor onları itunesa eklemeden önce elden geçiriyorum, arabaya atmadan bi kere daha geçirdim ? hatta hepsine coverda atayım dedim ama o işi hızlı yapacak bir program bulamadım.

Yıl olmuş 2018 hala Türkçe karakter desteği gibi basit bir şey çözülememiş ya la :ranting2:

Neyse kısmi çözümlerimizle mutlu olmayı tabiki de öğreneceğik!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Mertcan Çelik yazdı:

Yıl olmuş 2018 hala Türkçe karakter desteği gibi basit bir şey çözülememiş ya la :ranting2:

Neyse kısmi çözümlerimizle mutlu olmayı tabiki de öğreneceğik!

yıl 2019 oldu ? 

sen mi yanlış biliyorsun ben mi anlamadım. çözülememiş bir şey yok doğru encoding ve doğru encoding bilgisi ile her şey düzgün çalışıyor. sen dosyanda ikisinden birini yanlış yapıyorsan adam napsın? bi boş vaktinde detaylıca oku da bana da anlat bari ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Mert Yürüyen yazdı:

2019 o 2019 ? 

o bir kaç ay 2018 kalır gibime geliyor yav. Neyseki yazıyla tarih attığım bir yer yok da sıkıntı yaşamıyorum ? 

2 saat önce, Ozan Kar yazdı:

yıl 2019 oldu ? 

sen mi yanlış biliyorsun ben mi anlamadım. çözülememiş bir şey yok doğru encoding ve doğru encoding bilgisi ile her şey düzgün çalışıyor. sen dosyanda ikisinden birini yanlış yapıyorsan adam napsın? bi boş vaktinde detaylıca oku da bana da anlat bari ? 

Şu anki merakım geçmezse detayını okuyup halledeyim de bunların encoding'i standart değil mi la, ya da encoding dediğin şeyin çevrilmesi çok mu zor, ya da bu bir anti-korsan önlemi filan mı, nedir bu bakıncam unutmazsam ve üşenmezsem inşallah.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Mertcan Çelik yazdı:

Şu anki merakım geçmezse detayını okuyup halledeyim de bunların encoding'i standart değil mi la, ya da encoding dediğin şeyin çevrilmesi çok mu zor, ya da bu bir anti-korsan önlemi filan mı, nedir bu bakıncam unutmazsam ve üşenmezsem inşallah.

neden sapıtıyor %100 bilmiyorum ama tahminim/düşüncem atıyorum UTF-8 encoding diyip ANSI encodingi yazmak. E okuyanda UTF-8 decode edince alakasız/anlamsız bir şey çıkıyor. Bu yüzden çıkanın anlamsız olduğunu anlaması zaten çok anlamsız, NLP filan bile girer işin içine.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.