Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yakalayabildiğimiz Oto Km'leri

Bekir B.

Önerilen Mesajlar

12/2/2017 - 00:08 tarihinde, Adnan Çakır yazdı:

Tapatalk tan eklemeye çalışıyorum .

--2 dakika sonra eklendi--

Hay aksi!
Bu forum medya paylaşımını devre dışı bıraktı ; yazıyor

Şöyle ki, galeri ve Kamera/fotoğraf olarak değil de Eklenti ekle demeniz gerekiyor :) Bununla birlikte fotoğraf da ekleyebiliyorsunuz. Aslında bu ayarda, uygulamanın şuradan yükleyin demesi iyi olurdu; onu da onlar düşünsün :D 

IMG_5325.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

35 dakika önce, Bekir B. yazdı:

1.2 olduğuna bilmeyen inanmaz Mertcan

motor olarak değil abi sürüş olarak otobanda neyim nasıl, stabilite ve güven verme açısından. Her ne kadar hız sınırı ne sen ne ben geçmesek de insan merak ediyor :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

motor olarak değil abi sürüş olarak otobanda neyim nasıl, stabilite ve güven verme açısından. Her ne kadar hız sınırı ne sen ne ben geçmesek de insan merak ediyor :kıhkıh:

Mertcan, biliyorsun ilk Doğanın bahsettiği beyazı eşime aldım beklentimi her açıdan iyi karşıladığı için satıp yine daha donanımlı Polo aldım, bence kendi sınıfının üstünde,sürüş yol hakimiyeti konfor ve güven veriyor,ayrıca dsg de keyfi tabii,
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.