Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bir Ilk Mytouch 8" Sync F3 Styl+Pls Üzerinde Takıldı..

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar  Bir kaç gündür MyTouch sisteminin devre şeması üzerinde çalışıyordum ve bismillah dedim 13:00 Sularında tek başıma işe başladım. Saat :17:30 Civarlarında sonuç mutluluk dolu ;)

Ama üzücü olan uzun zamandır kullanmak için elimde beklettim şimdi yaptım arabamı satıcam.. Almak isteyen olursa sistemi araç dışında satabilirim.

Resimli Ve bitmiş Hali Video Ekte.

Eski Bluetooth ünitesi bu artık tamamen iptal oluyor. 8" Ekran üzerinde bluetooth ünitesi ile birlikte geliyor.

mssb6.jpg

Kablo Kafası çıkartıldı " Arkadaşlar Eski Bluetooth ünitesindeki kabloyu çıkardıktan sonra pinlerin yerini değiştirmek için bu kabın içindeki soketi çıkartıyorsunuz. tırnakları vardır."

mssdq.jpg

Kablo Kafası içinde Çıkan Mavi Soket Kablolarınızı burda değiştireceksiniz.
msshz.jpg

4-5" Ekran Kablosu ile BlueTooth kablosunun birleştirilmiş görüntüsü.

msspj.jpg

Ve Kontağı Açtık Sync Sistem Reset atıyor.

mssrd.jpg

İşyerimdeki Wifi Ye Bağlanıyorum : :)

mssuu.jpg

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Park Sensörleri Çalışıyor ön ve arka fakat 4-5" ekranlardaki gibi 8" e görüntü gelmiyor. Telefonumu Cihazla eşleştirip arama yapabiliyorum Hiçbir problem yok fakat direksiyondaki sağ tuşların pin ayarlarını değiştirmediğim için farklı konut gönderiyor örn: next tuşuna basınca sync de Radyo modundan usb moduna geçiyor yani mod değiştirme görevi görüyor. devre şemasını inceleyip pinlerin yerilerini değiştirmek gerekiyor.

Kısaca söylersek tum herşey çalışıyor hiçbir problem yok sadece bir kaç pin yerinin değişmesi gerekiyor. Kurcalamaya dewam.

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sonunda birinin usenmeyip takmasi iyi olmus. :)

İYİ AKŞAMLAR .BU SİSTEMİ NERDEN BULDUNUZ ACABA?

O aleti Amerikadan ben getirdim, gelene kadar arabayi sattigim icin Bulent ile takas etmistik o da arabasini satinca Muammer bey e satmisti. 

Park Sensörleri Çalışıyor ön ve arka fakat 4-5" ekranlardaki gibi 8" e görüntü gelmiyor. Telefonumu Cihazla eşleştirip arama yapabiliyorum Hiçbir problem yok fakat direksiyondaki sağ tuşların pin ayarlarını değiştirmediğim için farklı konut gönderiyor örn: next tuşuna basınca sync de Radyo modundan usb moduna geçiyor yani mod değiştirme görevi görüyor. devre şemasını inceleyip pinlerin yerilerini değiştirmek gerekiyor.

Kısaca söylersek tum herşey çalışıyor hiçbir problem yok sadece bir kaç pin yerinin değişmesi gerekiyor. Kurcalamaya dewam.

Direksiyondaki kumandalarin pini degismiyor, tuslarin direnc degerleri farkli. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tebrik ederim :) imrendim :)

yapılması gereken tüm kablo değişikliklerine ulaşabileceğimiz bir kaynak var mı?

aracınızda önceden SYNC yada alt yapısı varmıydı? Yani, mesela sesli komutla birisini aramak istediğinizde o kişinin önceden arabaya kaydedilmesi gerekiyormuydu yoksa doğrudan adını söyleyerek arama yapılabiliyor muydu?

bu sistemde Türkiyede navigasyon çalıştırmak mümkünmü? ne gerekiyor?

teşekkürler :)

Ozan Karsavuran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Herkesin heyecanla takip ettiği bu sistemi daha kapsamlı bir video inceleme ile anlatmanızı isteriz.

Ayrıca gördüğüm kadarıyla radyo taraması  istanbulda olmanıza rağmen  radyo bulamıyor anten bağlantısı yokmu acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Herkesin heyecanla takip ettiği bu sistemi daha kapsamlı bir video inceleme ile anlatmanızı isteriz.

Ayrıca gördüğüm kadarıyla radyo taraması  istanbulda olmanıza rağmen  radyo bulamıyor anten bağlantısı yokmu acaba?

Video da gördüğün FM Modu değil Am modudur haliyle Frekans bulamaz zaten ;)dikkat ettiysen 2. video 35. sn de FM moduna geçiriyorum ve müzik normal.

tebrik ederim :) imrendim :)

yapılması gereken tüm kablo değişikliklerine ulaşabileceğimiz bir kaynak var mı?

aracınızda önceden SYNC yada alt yapısı varmıydı? Yani, mesela sesli komutla birisini aramak istediğinizde o kişinin önceden arabaya kaydedilmesi gerekiyormuydu yoksa doğrudan adını söyleyerek arama yapılabiliyor muydu?

bu sistemde Türkiyede navigasyon çalıştırmak mümkünmü? ne gerekiyor?

teşekkürler :)

FF3 Ün tüm devre şeması mevcut.

Araç 2011 Ağustos çıkışlı ilklerden. 1,6 Benzinli Styl + Plus Şehir içi aktif güvenlik ve oto park sesli komut vs.. Sesli komut sistemi kullandınmı bilmiyorum telefonun araçla eşleşmesinden sonra sesli komutla arama yapman için kişiyi kendi sesinle kaydetmen gerekiyor. Gerekli Kart okuyucusunu ve Avrupa haritasını satın aldıkdan sonra (içinde Türkiye olan) kullanabilirsin.

Teorik Yardımları için Mertol Abi'ye Teşekkürlerimi sunarım..

Muammer DEMİR tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

FM frekanslarinda cift rakamlar cikmiyormu? Yani arama yaparken 90.1-90.3 diyemi tariyor yoksa manuel ayarladiginda 90.2 yi de dinleyebiliyormusun mesela? Onun bir ayari olacakti galiba.. 

Alet pek hayırlı değil. Alan arabayı satıyor galiba. :)

Yoo aslinda bildigim kadari ile hepside hayirli sebeplerle satildi. Ben bosandim, Bulent in cocugu oldu, Muammer de c180 alacakmis. Gayet hayirli nedenler.. :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.