Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Uzun Yol Bin 250 Km

Engin Günfer

Önerilen Mesajlar

ilk uzun yolda gayet başarılı o virajlarda hiç hissettirmiyor ancak araba daha açılmadığıundan mıdır nedir bilemityorum aradığım performansı göremedim önceki aracım megan 1.6 110 hp iydi uçuyodu bu ise hissettirmiyo ancak çekş daha düşük gibi ağırlığından kaynaklı olabilir ancak yol tutuşu süper motor sesi çok değil lastik sesi yok başarılı 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ilk uzun yolda gayet başarılı o virajlarda hiç hissettirmiyor ancak araba daha açılmadığıundan mıdır nedir bilemityorum aradığım performansı göremedim önceki aracım megan 1.6 110 hp iydi uçuyodu bu ise hissettirmiyo ancak çekş daha düşük gibi ağırlığından kaynaklı olabilir ancak yol tutuşu süper motor sesi çok değil lastik sesi yok başarılı 

Megane uçmasa da uçma hissi verir.Focus uçuyorsa da hissettirmiyordur.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende aracımı alınca 185 km hızı birkaç km denedım.normade hızı pek sevmem.aracım  trend modelı olmasına ragmen çok memnun kaldım..aracı yoldan çıkarmak için senın hata yapman lazım..Allah korusun.daha oncekı aracım mazda 3 sedan dı..onunlada birkaç deneme yapmıştım.motor gurultusu dışında çok fark göremedım.fakat focus3 gibi değil.hızı hissetmemek guzel.

Levent Ö. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.