Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Led Mercekli Far.led Stop.ledli Elektrikli Katlanır Ayna

Önerilen Mesajlar

Arkadaslar oncelikle herkezden ozur diliyorum.uzun sure siteye giris yapamadim onun icin yorum yapamadim.ins bundan sonra sürekli aranizda okyrum.aynalar netten buldum.ist.dan geldi.aracin parlakligi ise gunde 3 defa sabunsuz ve fircasiz yikanmasindan kaynaklanıyor. Tesekkurler

Günde 3 defa hergün mü yıkıyosunuz aracı ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaslar oncelikle herkezden ozur diliyorum.uzun sure siteye giris yapamadim onun icin yorum yapamadim.ins bundan sonra sürekli aranizda okyrum.aynalar netten buldum.ist.dan geldi.aracin parlakligi ise gunde 3 defa sabunsuz ve fircasiz yikanmasindan kaynaklanıyor. Tesekkurler

günde 3 defa az değilmi....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Maşallah, çok yakışmış... Kazasız, belasız güle güle kullanın... :)

Benim de yapmayı düşündüğüm bir uygulama, ledli farlar...

Kafama takılan tek soru ise, bizdeki AFL durumu bu far takımlarında da iş görüyor mu ??? :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hocam merakımızı giderip bizi bi aydınlatsaydınız :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 7 ay sonra...
  • 1 yıl sonra...
  • 1 yıl sonra...
  • 6 yıl sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.