Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Fikir Olsun Farklı Tasarım Gündüz Farı Ve Bi Xenonlu Drl Li Far

Guest Murat yılmaz

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar fikir olması açısından paylaşıyorum bence düz gündüz farından çok daha güzel bu ürün.........    nasıl ama birkaç resim daha ekleyim  fikir açısından...

gerçekten çok güzeller yurt dışından baktırıyorum bakalım işallah bulurum  

post-3949-0-21037200-1366974604_thumb.jp

post-3949-0-52053600-1366974608.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok güzel fikirler ama işte ulaşmak ne kadar kolay orası tartışılır ? Türk sitelerinde tek tük var ve pahalı. Dışarıdan daha ucuza bulup , satın alma yöntemlerini paylaşanlar olursa benim gibi daha önce yurt dışından alışveriş yapmamış insanlara güzel bir yardım olabilir :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

600$ civari o paraya orjinal bi-xenon far alinabiliyor. Neden almak isteyesinizki ? Orjinal fardan daha mi guzel bunlar sizce ? Peugeotlara hondalara sonradam takilan siyah zeminli cakma farlar iste 2-3 gun sonra ledler ölür tek goz dolasirsiniz

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

adamlarla ben konuştum adanada bi firma 2 ay sonra stok ta dediler yıkıldım

keşke öyle birşey olsa toptan baya bi ucuza gelir yönetime seslenelim buradan

adamlarla ben konuştum adanada bi firma 2 ay sonra stok ta dediler yıkıldım

keşke öyle birşey olsa toptan baya bi ucuza gelir yönetime seslenelim buradan

ben bi far modeli daha buldum kota doldu resmi atamadım ama yarın atarım herhalde bu kota günlük galiba

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

600$ civari o paraya orjinal bi-xenon far alinabiliyor. Neden almak isteyesinizki ? Orjinal fardan daha mi guzel bunlar sizce ? Peugeotlara hondalara sonradam takilan siyah zeminli cakma farlar iste 2-3 gun sonra ledler ölür tek goz dolasirsiniz

Arkadaşım jettasına almıştı 3 senedir kullanıyor Antalyada ne camında sararma,solma nede mercekte kararma var.Bende ilk alırken defalarca alma alma sararıp solar paran yanar demiştim.Araştırdı ve aldı.Kaliteliside var ucuz fiyata kalitesizide.Satıcı zaten yazıyor verdiği garantiyi. Toptan alındığında seti 200 dolara geliyor.Orjinalin yerini tutmayabilir fakat orijinal diye sonradan taktığımız farlarda da onlarca oynama yapılıyor benden daha iyi bilirsiniz.Bunları ise direk sokete takıyoruz en fazla 12 volt çekiyoruz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.