Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Fikir Olsun Farklı Tasarım Gündüz Farı Ve Bi Xenonlu Drl Li Far

Guest Murat yılmaz

Önerilen Mesajlar

2 dakika önce, Mehmet Uygun yazdı:

oem acılımı nerdir calısma prensibi nasıl peki bilgi alabilir miyim

Orijinal ürün üreticisi. Original Equipment Manufacturer. Demektir. Araca takılan / sonradan servisten ya da yedek parçacıdan alınan orjinal ürünlerdir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Mehmet Uygun yazdı:

oem acılımı nerdir calısma prensibi nasıl peki bilgi alabilir miyim

Original Equipment Manufacturer kısacası orijinal :)

bunlar ise çin malı şeyler olduklarından mercekleri filan dandik oluyor. ayrıca mercekler zaten xenon değildir, bu yüzden de iyi performans vermez ve çabuk bozulur.

çalışma prensibi derken?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

pardon komple far sandım bu oem i valla kardeşim bilmiyorum ist da bir arkadas almıs kullanıyormus suanda onunla irtibata gectim musait oldugumda gidip inceleme yapıcam o yaklasık 6 ay dan bu yana kullanıyormus hiç bir problem yasamamıs bende bakıcam edindigim bilgiyi sizlerlede paylasırım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 dakika önce, Mehmet Uygun yazdı:

pardon komple far sandım bu oem i valla kardeşim bilmiyorum ist da bir arkadas almıs kullanıyormus suanda onunla irtibata gectim musait oldugumda gidip inceleme yapıcam o yaklasık 6 ay dan bu yana kullanıyormus hiç bir problem yasamamıs bende bakıcam edindigim bilgiyi sizlerlede paylasırım

oem genel terim orijinal yerine kullanıyoruz. yani burada oem dediğimiz komple orijinal far. jantta olur balatada olur.

karşılaştırmalı bakın, farkı görürsünüz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

valla kardeşim bu led far sistemini alan arkadaslar var ben mail yazarak ulastım suana kadar hiçbir sıkıntı yaşamamışlar üstelik h7 led farlarda inanılmaz aydınlatma saglamış yani bende o kadar arada kalıyorumki kafam karıstı sizin gibi ne olacak çin mallı işte kalitesiz ürün dediler ama kullanan arkadaslarda memnunlar onlardan da tam net bir bilgi alamadım ama kısa ve öz bana al pişman olmazsın dediler. pekala formda daha önce bu tarz far deneyen oldumu bilginiz var mı yada bu farlara benzer türkiye de montaj yapan var mmı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 dakika önce, Mehmet Uygun yazdı:

pekala formda daha önce bu tarz far deneyen oldumu bilginiz var mı yada bu farlara benzer türkiye de montaj yapan var mmı

Forumdaki kullanıcıların %99 u özellikle far konusuna çok dikkat eder. Çakma ürünü karşısındakini düşündüğü için kullanmaz. Kendinden önce karşısındaki sürücüyü düşünür. Benden tavsiye far konusunda çakma hiçbirşey kullanmayın.

Teoman S. tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.