Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Cmax Vs Kuga

Önerilen Mesajlar

ozan cığım; scenic benim için en uzun bindiğim araç oldu, çünkü daha önceki hiç bir aracımdan bu kadar zevk almamıştım.(C-max ile karşılaştırmıyorum aynı sınıf araçlardan bahsediyorum) tüketim konusunda kuga bencede üzer ancak zevk içinde olsa kuga ya binilir diyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hep mantık hep mantık nereye kadar diyerek 2010 yılında az kaldı Megane coupe/ Scricco araç alıyordum. :) Sonra duygusal sebeplerin ağırlığı sebebiyle vazgeçmiştim. Fazla borca girmek istememiştim. Eşimde delidir böyle şeylerde madem istiyorsun on defa mı dünyaya geliyoruz al gitsin demişti.   :kıhkıh:

Geçen yıl benim dizeli alırken (Scirocco 1.4 TSI 160 PS Tiptr. DSG Sportline 31.100 EUR + 893,50 TL** )nerdeyse benzer sohbet oldu... Tabii sonucu hepimiz biliyoruz.......

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ee bakalım biraz şimdük son foto bonus.Bu tip cezbediyor

bende çok beğeniyorum , fakat bendeki problem , 4x4 olup , otomatik , büyük arabaya , yüksek torklu dizel motor yakışır :)  öyle motor çıksın birdahaki ford'um kuga olabilir :)   

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tüm fikir bildirenlere teşekkürler :)

Hicbiri..

Minivan ve cakma jeep almak icin diger alternatifleri de beklemekte fayda var. Madem elde zaten c-max var, 1-2 sene daha bekleyip kuganin dizeli cikacakmi tiguanin yenisi neye benzeyecek ve dizel koyacaklarmi ve/veya citroen c4 picasso nun yenisi neye benzeyecek diye beklemekte fayda var. Tipi en guzel minivan su an icin ve hala c4picasso nun 5 kisilik versiyonu ama o da eskidi artik. 

Eger illede kuga ile c-max arasinda bir tercih yapilmasi gerekiyorsa c-max. Sonucta ikisinin ici ayni. Ben dizel olani tercih ederdim.

abi işin aslına bakarsan bence hiç gerek yok cmaxi değiştirmeye, ama babam diyor ki lastik almam lazım baskı balata yakında gider(140binde daha hiç sinyal vermedi, kardeşim acemiliğini attı banamısın demedi) ve artık masraf çıkarmaya başlar(bunuda son 2 senedir söylüyor sanırım :D)

picassoyu şu haliyle epey düşündük ancak şanızman nedeniyle silmiştim.

ben olsam 2.el mondeo E serisi filan bakarım ama 2.elde istemiyorlar...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

öncelikle bu başlığı başkası açsaydı "elma ile armut kıyaslanmaz" derdim   ancak amacım daha çok fiyat fayda karşılaştırması yapmak,   araçlar cmax tdci tit x + op vs kuga tit EB   fiyatları yakın diyebiliriz 5 bin gibi birşey fark var liste fiyatında ancak koç indirimiyle ne olur bilmiyorum(haftasonu 2si içinde koç indirimli fiyat alayım diyorum)   cmaxin avantajı dizel motoru bixenon cam tavan park sensörleri vs   kuganın avantajı ise genişliği ve otomatik olması, yeni kasa olması   birde yeni kasanın gelmesine yakın elde kalan mondeolardan ucuza kapatma düşüncem var ancak uygun araç kalması ve benim onu denk getirmem çok düşük olasılık tabii.
c-max daha uygun gibi duruyor. Şahsen c-max derim. 
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Para varsa kuga mı acaba. Kabaca 10bin fark var. Biri dizel biri benzinli 60i veren 70ide verirde, degermi mantiklimi bilemiyorum.

bu yorumu yaptığına göre bütçe sınırlı o zaman cmax

Tüm fikir bildirenlere teşekkürler :)

abi işin aslına bakarsan bence hiç gerek yok cmaxi değiştirmeye, ama babam diyor ki lastik almam lazım baskı balata yakında gider(140binde daha hiç sinyal vermedi, kardeşim acemiliğini attı banamısın demedi) ve artık masraf çıkarmaya başlar(bunuda son 2 senedir söylüyor sanırım :D)

picassoyu şu haliyle epey düşündük ancak şanızman nedeniyle silmiştim.

ben olsam 2.el mondeo E serisi filan bakarım ama 2.elde istemiyorlar...

bütçe için bir fikir daha, gerçekten aracı değiştirmeye gerek yok 0 alacağın araç kontağı çevirince 10.000 zararda, elinizdki aracı baskı balatadan tutup, malzmeleri yenilemeye kalksanız ne kadar masraf çıkarır ki, 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.