Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'te Garantiden Hangi Parçaları Değiştirdiniz?

Önerilen Mesajlar

Akü değişti, start stoplu özel akü olduğundan Otosan'ın elinde sadece bir adet vardı o da bana nasip oldu.(Bereket versin İstanbul'dayken değişim oldu, Van'da olmuş olsaydım o aküye de yetişmeyecek yurt dışından gelmesini bekleyecektim.)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben 6500 de değiştirdim.Lifte kaldırınca arabanın altında epey yağ vardı.Hatta vites geçişleri sertleşmeye başlamıştı.Değiştirdik şanzıman yağını tamamladık.

Şu aks keçesi hep aklıma takılıyor... 15k bakımda herşey normal denmişti ama görüyorum ki herkez değim yaptırmış....

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Akü değişti, start stoplu özel akü olduğundan Otosan'ın elinde sadece bir adet vardı o da bana nasip oldu.(Bereket versin İstanbul'dayken değişim oldu, Van'da olmuş olsaydım o aküye de yetişmeyecek yurt dışından gelmesini bekleyecektim.)

Nihat Bey bende bazen akü ile ilgili uyarı alıyorum düşük voltaj falan şeklinde ,mesela araba çalışmaz durumda biraz müzik dinleyip tel. ile bluetooth üzerinden konuşma falan yapsam hemen uyarı veriyor akü ile ilgili ,ama aküdeki seviyeyi gösteren yeşil kısıma bakıyorum düşük voltaj yazdığı andaki  seviye yeşil gözüküyor ama bazende yeşil yerine şeffaf olduğu da oluyor akü göstergesinin...Siz neden değiştirdiniz aküyü sizdeki problemde böyle miydi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şu aks keçesi hep aklıma takılıyor... 15k bakımda herşey normal denmişti ama görüyorum ki herkez değim yaptırmış....

Bana 15.000'de bir şey demediler 30.000'de değiştirdiler. Gözüme çarpan bir değişiklik de olmamıştı aracın sürüşüne dair.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3'te Garantiden Hangi Parçaları Değiştirdiniz? olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.