Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Anahtar Ile Cam Kapatma Sorunu Ve Alarm

kazım korkmaz

Önerilen Mesajlar

merhaba arkadaşlar sorun camlar anahtarlıkla camları indirip kaldırmada problem var ? 

1 . video da camları indiriyorum sorun yok

yanlız kaldırırken önlerde sorun yok kapanıyor sağ arka kalkıyor ve hemen iniyor..   sol arka ise hiç hareket yok kitapçıgını okusamda fayda yok

birde eklemek istediğim araçta alarım varmı yokmu anlayamadım nasıl test edebilirim kitapçında alarm oldunu söyluyor ama bir türlü öttüremedim aracı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lütfen, başlıkları içeriği özetleyecek şekilde seçiniz. Biz yerinize düzenledik bu sefer.

Konuya gelince aracınızda Alarm yok.Kitapçık donanım referansı değil.Aracı teslim aldığınız ülkede sunulan donanımlar aracınızda bulunur. 

Donanım detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Camlar için kodlamayı tekrar yapın birde, tek tek tüm kapılara giderek yapılacaktır.

1. Cam tamamen kapanana kadar düğmeyi kaldırınız ve tutunuz.
2. Düğmeyi bırakınız.
3. Düğmeyi bir saniye daha kaldırınız.
4. Cam tamamen açılana kadar düğmeye basınız ve basılı tutunuz.
5. Düğmeyi bırakınız.
6. Cam tamamen kapanana kadar düğmeyi kaldırınız ve tutunuz.
7. Camı açınız, sonra otomatik olarak kapatmaya çalışınız.
8. Cam otomatik olarak kapanmazsa sıfırlayıp işlemi yeniden gerçekleştiriniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lütfen, başlıkları içeriği özetleyecek şekilde seçiniz. Biz yerinize düzenledik bu sefer.

Konuya gelince aracınızda Alarm yok.Kitapçık donanım referansı değil.Aracı teslim aldığınız ülkede sunulan donanımlar aracınızda bulunur. 

Donanım detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Camlar için kodlamayı tekrar yapın birde, tek tek tüm kapılara giderek yapılacaktır.

2. Düğmeyi bırakınız.

5. Düğmeyi bırakınız.

öncelikle şunu belirtiyim aracı ilk aldım günden itibaren arka camlarda anormallik var  arka cam kapatma tusuna bastımda uzunca kapanıyor hemen acılıyor arka camları kapatmak için yavaş yavaş tık tık basa basa kapatabiliyorum..

dediklerinize gelince CAMLAR İÇİN TEKRAR KODLAMA YAPIN demişsiniz bu işlemi nasıl gerçekleştirrbilim.

1. bu işlemi hem şoför tarafında ve kapının kendisindne yaptımda dediğim gibi oluyor kapanıyor kapanır kapanmaz açılıyor :(

8 sıfılama işlemi nasıl olacak

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1- Yukarda yazdıklarım işte...

8- Sıfırlama dediği, olmazsa tekrar yapın :yeah:

Bunlar sizin kitapçığınızdan alıntıdır.. Yine olmuyorsa servis'e başvurunuz.. 

aracın şoför koltuguna oturdum arka camı çift tık yaptım otomatik tamamen indi şimdi kapatmak istiorum çift tık yaptım kapandı hatta kapanır kapanmaz tekrar indi :( kapatmam için tek tık tık tık yaparak kapatabiliyorum.

sizin işleminize geldiğim zamn diyorsunuz ki 

2. Düğmeyi bırakınız.

1. tamam kapanana kdr basılı tuttum ama kapanır kapanmaz açılıyor işte 2 işleme geçemiyorm

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 videoyu tekrar izleyın mesela kapanıyor hemen iniyor ????

Anladım, bu durum sıkışma önleyici.Eğer bir cisim varsa bu şekilde sıkıştırmadan iner ama sizinki biraz garip.Programlama da hata var gibi duruyor.

Şuan benim diyecek birşeyim kalmadı.Kolay gelsin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Anladım, bu durum sıkışma önleyici.Eğer bir cisim varsa bu şekilde sıkıştırmadan iner ama sizinki biraz garip.Programlama da hata var gibi duruyor.

Şuan benim diyecek birşeyim kalmadı.Kolay gelsin

bu programlama işinide sizin dediğiniz gibi halletmem gerekiyor demi?

2. Düğmeyi bırakınız.

5. Düğmeyi bırakınız.

yazdıklarınızı tam anladımmı teyt etmenizi isteyecem

1.  (kontagın açık veya kapalı olması bir şey değiştirir mi?)  cam açık konumda iken kapama tuşuna basılı tutuyorum cam kapanıyor ve ben hala basma işlemini bırakmıyorum.

2.bir kaç saniye sonra bıraıyorum.

3.cam kapalı konumda tekrar kaldırma tusuna basılı tutuyrum.

4 camı açma tuşuna basılı tutuyorum. cam açılınca yine bir kaç saniye basılı bekliyorum

5 tuşu bırakıyorum.

6 tekrar kapatma tuşuna basılı tutuyorum kapanıyor ve hala kapatma tşunu bırakmıyorum

7.camı indiryorum ve artık anahtarla deniyorum demi?

8 olmadı baştan

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

Benim aracım 2014 1.6 ti-vct titanium  + smart paket aracımın camları videodaki gibi normal şekilde çalısıyor anahtardan onda sorunum yok. Mesela aracımın camları açık diyelim aracımın moturunu durdurduktan sonra anahtarından kapama tusuna bastıgımda gecikmeli farklarım dahi düzgün bir şekilde 20 sn.de kapanıyor ama camlarım otomatik kapanmıyor. Nededi ne olabilir ? Böyle bir özelliğimi yok ? Ayrıca aracımın kitapcıgında alarm var diyor ama bende yukarıdakı arkdasın söylediği gibi ötürremedim bir türlü:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim aracım 2014 1.6 ti-vct titanium + smart paket aracımın camları videodaki gibi normal şekilde çalısıyor anahtardan onda sorunum yok. Mesela aracımın camları açık diyelim aracımın moturunu durdurduktan sonra anahtarından kapama tusuna bastıgımda gecikmeli farklarım dahi düzgün bir şekilde 20 sn.de kapanıyor ama camlarım otomatik kapanmıyor. Nededi ne olabilir ? Böyle bir özelliğimi yok ? Ayrıca aracımın kitapcıgında alarm var diyor ama bende yukarıdakı arkdasın söylediği gibi ötürremedim bir türlü:)

Kapıları kumandadan tek tuşla kapatttığınızda camları kaldırmıyor. Yukarıdaki işlemleri yapıp kapatma tuşuna basılı tutarsanız camları kaldırır.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.