Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Focus Bakım Süreleri, Kapsamı ve İşçilik (Bakım Paylaşımı Değil)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

4 yıl olayı baştan beri otosan kazığı değil mi?

parçada iyileştirme vs oldu da mı 9 yıla çıktı? Benim bildiğim hayır, insafa geldiler o da yarım yamalak.

Benim gittiğim servisler hatıladığım kadarıyla değiştirelim demedi. Duruyor olsa yine değiştirmeyecektim, cmaxte değişmedi...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yahu bunu bilmem kaç kere yazdım.

Gene temcit pilavı gibi açılıp açılıp önümüze konuyor.

https://www.focusclubtr.com/search/?q=lynx

Bu bağlantıyı takip edip kaç kere yazdığımı görün ve hepsini tekrar tekrar okuyun.

Sonra da gidip 4 yılda bir değiştirin!!!!? 

Ben çekiliyorum bu konudan... 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Adem Kazıl yazdı:

araba satamayınca işçilik ve parçadan kazanma yolunu seçtiler diye düşünüyorum, onlarda kendilerince haklı.

Bu yıllardır 4’tü. Şimdi 9 oldu tam tersi yani ? 

--3 dakika sonra eklendi--
14 dakika önce, Adem Kazıl yazdı:

benim yukarıda payşaltığım linkde açıkça ve net bir şekilde yazıyor 9 yıl veya 135 bin km diye, bu fordun kendi sitesi bukadar çelişki nasıl olabiliyor.

4/9 yazıyor. İlk mesajdan belli yıllardaki tüm değişiklikler görülebilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Bu yıllardır 4’tü. Şimdi 9 oldu tam tersi yani ? 

tamam doğru söylüyorsun Yakup ama halen otosan tarafından yanlış bilgi verilmesi ve araç sahipleri üzerinde psikolojik baskı oluşturulması, şimdi ben dicemki internette böyle yazıyor ama otosandan arayan yetkili şahış böyle dedi, bende dicemki aman 4 yılda değiştireyim başım ağrımasın, sonra  gitti 2000 bin tl.

--18 dakika sonra eklendi--

yukarıda 4/9 veya 135 bin diye gösteriyor buraya kadar tamam, ama aşağıda triger kayışı değişimi yazan yerin karşısındaki kutucuklarda 4 yıl da değişim göstermiyor 9 yılda değişim gösteriyor bunlar kafa karıştırıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 dakika önce, Gokhan k yazdı:

Herkese merhabalar.2014 model 1.6 tdci focus titanium aracıma bakım ve triger değişimi yaptırmak istiyorum.Bu km de neleri değiştirmeli.Zonguldaktayım önerebileceği usta özel servis olan varmı acaba?

Konunuzu buraya aktardım, triger sorusuna yanıt için. Anahtar kelimeleri aratarak hızlıca aradığınız sorulara yanıt bulabilirsiniz. Bakım yeri için bakım alanında konu açılabilir, önceden kontrol etmek şartıyla yine ? 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Araç 85.000 (7.Yıl) km oldu. Geçen yıldan beri triger vs değişimi için bir türlü karar veremiyordum. Bugün gözümü karartıp değişime karar verdim. İyi ki vermişim. Usta bu yaz başıma iş açabileceğini ,ve iyi bir zamanda geldiğimi söyledi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.