Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Focus Bakım Süreleri, Kapsamı ve İşçilik (Bakım Paylaşımı Değil)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

1 dakika önce, Adem Kazıl said:

15.000 km bakım aralığı hava filtresi için fazla olduğunu düşündüğüm için bugün hava filtresini değiştirdim 22.500 km de 65.00 tl

4 adet vida sök tak +25tl hava filtresi = 25tl benim masrafım. Hava filtresi 25 miydi emin olamadım. Her 5 binde bir değiştirmek daha iyi hele bir de tozlu ortam fazlaysa sık sık değiştir bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçen ay bende 30 bin bakımını 470 e yaptırdım polen filtresini dışarıdan alıp kendim değiştirdim

1 dakika önce, Adem Kazıl said: 15.000 km bakım aralığı hava filtresi için fazla olduğunu düşündüğüm için bugün hava filtresini değiştirdim 22.500 km de 65.00 tl

4 adet vida sök tak +25tl hava filtresi = 25tl benim masrafım. Hava filtresi 25 miydi emin olamadım. Her 5 binde bir değiştirmek daha iyi hele bir de tozlu ortam fazlaysa sık sık değiştir bence.

Doğan abi balataların zayıflamışndeğiştirelim dediler serviste orjinal servisin taktığı balatalardan nerde Bulabiliriz uygun fiyata

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Kadir Mermer said:

Geçen ay bende 30 bin bakımını 470 e yaptırdım polen filtresini dışarıdan alıp kendim değiştirdim

Doğan abi balataların zayıflamışndeğiştirelim dediler serviste orjinal servisin taktığı balatalardan nerde Bulabiliriz uygun fiyata

Antalya da birisi vardı tanıdık orj parça satan. Ama sponsorumuzdan da alabilirsin kargoyla iletirler sana Erol oto tarafından.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Kadir Mermer said: Geçen ay bende 30 bin bakımını 470 e yaptırdım polen filtresini dışarıdan alıp kendim değiştirdim

Antalya da birisi vardı tanıdık orj parça satan. Ama sponsorumuzdan da alabilirsin kargoyla iletirler sana Erol oto tarafından.

Kim di ki abi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

herkese iyi günler,

bugün 60.000 bakımı gelen aracıma bakım yaptırdım. er-ol oto dan getirttiğim 5w 20 motor yağı ve filtresi, hava filtresi,polen filtresi değişti hidrolik yağı kontrol edildi,ek depoya su eklendi. balatalara bakıldı arka fren balatalarının değişmesine karar verildi. on da 2 seçeneğimiz varmış 1.si otosan marka işçilikle birlikte 80 tl diğeri ATE marka 150 tl fiyat aldım yarın taktıracağım. sizce hangisini taktırayım? birde bu bakımlar için servisten fiyat aldım 700-750 tutar denildi. ben fren balatasıyla birlikte 400 tl ye mal etmiş olacağım hepsini. birde bunlardan başka yapılması gereken birşey varmıdır?

şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
22 dakika önce, Kubilay İstanbullu said:

10000 km / 1 yıl bakımı kaça çıkar acaba Trabzon veya Rize servis bilgisi olan var mı?

Motor bilgisi profilinizde yer almıyor.

Dizel için buraya: 

Diğer motorlar için aynı kategori altındaki diğer başlıklara bakabilirsiniz.

Ama bunlardan önce Rize ve Trabzon'a telefon açıp sorabilirsiniz fiyatı malum sürekli değişebilir. (LifeCard'ı unutmayın)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

21 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Motor bilgisi profilinizde yer almıyor.

Dizel için buraya: 

Diğer motorlar için aynı kategori altındaki diğer başlıklara bakabilirsiniz.

Ama bunlardan önce Rize ve Trabzon'a telefon açıp sorabilirsiniz fiyatı malum sürekli değişebilir. (LifeCard'ı unutmayın)

Lifecard 'ım var üstat, aracım benzinli, teşekkür ederim.

Kubilay İstanbullu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

bugün bakım günümüz araç 29.500 km de 30.000 km bakımı için servise bıraktım 9 dk makinaya bağlanarak motorun temizlenmeside dahil life kart indirimli 650 tl ödicem, ön balatalar zayıf değiştirilse iyi olur dediler sadece ön balata için 270 tl fiyat çıktı kalsın dedim mantıklı fiyat söyleselerdi değişdirirdim Er-ol otodan alır kendim ustaya işçilik veririm.

bu motor temizleme sadece 120 tl onuda belirteyim.

Adem Kazıl tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bugün bakım günümüz araç 29.500 km de 30.000 km bakımı için servise bıraktım 9 dk makinaya bağlanarak motorun temizlenmeside dahil life kart indirimli 650 tl ödicem, ön balatalar zayıf değiştirilse iyi olur dediler sadece ön balata için 270 tl fiyat çıktı kalsın dedim mantıklı fiyat söyleselerdi değişdirirdim Er-ol otodan alır kendim ustaya işçilik veririm.

Motor temizlemesi derken dıştan yıkamamı yoksa içinemi işlem yapıyolar?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Focus Bakım Süreleri, Kapsamı ve İşçilik (Bakım Paylaşımı Değil) olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.