Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Focus Bakım Süreleri, Kapsamı ve İşçilik (Bakım Paylaşımı Değil)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Arabam 12930 kmde 2 yıllık bakım süresi geldi. Ana bakım yaptırdım.430 tl dediler 400 tl verdim. Bilginize Kayseri-Ünallar

Vah vah, yani iki yılda 13000 km pek azmış, keyfini zevkini sürecek fırsatınız olmuyor demek. 

Satmayı düşünürseniz hemen alıcı bulurum.  :kıhkıh:

Bu arada serviste herhangi bir sorun var mıydı araçta giderilmesi gerekekn?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hocam malum asistanlıkta 36 saat nöbet tutunca araba da benim gelmemi bekliyor :)Herhangi sorun yoktu kararan kromajları parlattılar. Bir de sonradan taktırdığım multimedya sistemin direksiyondan kumandası çalışmıyordu onun modülünü değiştirdiler.

Şu anda satmayı pek düşünmüyorum uzman olunca doya doya binicem arabama :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

@Yakup Çağatay, Bu yine güncellenmiş:

http://www.ford.com.tr/ford-servis/bakim-ve-onarimlar

Bakım süreleri 0.1 saat artmış,  60.000 bakımında da frenleri kontrol etmek için "tekerler sökülü haldeyken" eklenmiş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benim ilk bakım mayısta benzinli arabam antalyadan arkadaşlar var mı bilgi verecek olan

Ne tür bir bilgi lazım?

30.000 bakım için balatalar dahil 10 taksit 795TL ödedim. Mazot dahil tüm filtreler değişti. Kent Oto Haramidere İstanbul

Bir yandan geçmiş olsun, diğer yandan hayırlı olsun

Özelde maliyeti bana 450 TL olurdu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Engin, ön ve arka ikiside dahil ise çok iyiymiş....

Sadece ön diye biliyorum. Ama eve gidince bir bakayım faturaya çünkü balatalardan çıkan 4 parça vardı??? Bilemedim.  

Özelde maliyeti bana 450 TL olurdu

Benimde bir adamım var garanti için son sefer bayıldım bu parayı. Yoksa 600-700TL istenen Corsa 30.000 bakımını (balatalar hariç-mazot/hava/yağ/polen filtresi dahil) 265TLye yaptırmıştım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim 30k bakımda değişmedi de ( daha iyi dedikleri için) o yüzden ilgimi çekiyor....Ama bu kur artışından sonra yine artar gibi geliyor bana..

Genel olarak bakım ücretlerine de zam gelmiş sanırım. Adam zam geldi müşteriye fiyat söylemeye utanıyorum vs dedi.  Bu parçada %10, işçilikte %15 indirimli fiyat bu arada. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Genel olarak bakım ücretlerine de zam gelmiş sanırım. Adam zam geldi müşteriye fiyat söylemeye utanıyorum vs dedi.  Bu parçada %10, işçilikte %15 indirimli fiyat bu arada.

Ooo zamlı tarife ise fiyat çok çok iyiymiş...ben Aralık'ta balatasız 570tl vermiştim....

Bendede klasik %10 hep veriyorlardı....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Focus Bakım Süreleri, Kapsamı ve İşçilik (Bakım Paylaşımı Değil) olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.