Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Macunsuz , Boyasız Kaporta Düzeltme...

Önerilen Mesajlar

yağlı çekiç denen bir metodu kullanmış hasarlı bölgenin arkasına gres yağı sürülür boyalı yüzeyede bez parçasına sarılı takozla destekleyerek yapılır çok meşakatli bir iş olmadığı için 80 tl istanbul şartları içinde normal bir fiyattır.

o halde beni yönlendirinde ben yaptırayım kuşaktaki göçükleri 

zira ben sanayide vakti geçiren adam , rastlamadım henüz o fiyata düzgün işcilik yapan esnafa

tel numarası veya adres verirseniz sevinirim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tel numarası veya adres verirseniz sevinirim

yağlı çekici her usta bilmez uygulamaz da ben şimdi burada bu işlemi yapan ustayı sana bağışlarsam benim yıllardır yuttuğum sanayi tozuna yağına ihanet etmiş olurum ama burası focusclub tr

zira sanayide boş vakit geçiren çok arkadaşım var benimde  ;)

topkapı sanayi sitesi dünya ticaret merkezi -2 kat dükkanlardan birine gir kaportacı yavuz ustanın yanına git emir zehir senin yağlı çekiç attığını söyledi de ücretsiz yapar sana  ;)

emir hacımustafaoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hafta içi gidicem buraya yazarım sonucunu , herkesin işcilik görüşü farklı tabi bakalım gerçekten boşmu vakit geçirmişim

bendeki göçüklere maslak picasso lakablı abimiz 800 tl dedi , bilirsin belki sanayide vaktini geçiriyorsan kim olduğunu iyi bilmen lazım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Arkadaşlar Gaziantep'te böyle bir usta yok mudur? Ezik ciddi sıkıntı veriyor, sprey şu an bana mantıklı geldi; ancak onun haricinde eğer böyle bir iş yapan ustayı Gaziantep'te bulabilirsem süper olur. Lütfen yardım!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 yıl sonra...

Merhaba arkadaşlar ben denizliliyim, aracımdaki göçükler ve marşpiyeldeki ağır çizikler nedeniyle dolaşmadığım kaportacı, uygulama merkezi kalmadı hepsi doğrulup boyanacak dedi. Bu forumda bahsettiğiniz Denizlideki Hacı Usta yı buldum ve yaptırdım ve hala şaşkınım yok böyle birşey adamın elleri dert görmesin allah razı olsun helal olsun diyecek laf bulamıyorum.

Focusclubdaki arkadaşlara ve sayelerinde bulduğum hacı ustaya teşekkürler.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, muratix said:

Merhaba arkadaşlar ben denizliliyim, aracımdaki göçükler ve marşpiyeldeki ağır çizikler nedeniyle dolaşmadığım kaportacı, uygulama merkezi kalmadı hepsi doğrulup boyanacak dedi. Bu forumda bahsettiğiniz Denizlideki Hacı Usta yı buldum ve yaptırdım ve hala şaşkınım yok böyle birşey adamın elleri dert görmesin allah razı olsun helal olsun diyecek laf bulamıyorum.

Focusclubdaki arkadaşlara ve sayelerinde bulduğum hacı ustaya teşekkürler.

Lütfen kullanıcı adınızı değiştirmek için bize ulaşınız. Kurallara uygun değilsiniz sizde bilirsiniz bundan önce engelliydiniz tekrar engel gelmemesi için ulaşın lütfen. Bakınız kurallar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 hafta sonra...

Ankarada böyle bir usta isteyen herkese yardımcı olurum tesadüfen tanıştık yetkili servise aracımı bakım için bıraktım işi bitmiş dışarı almışlar yağmurlu bir gündü hatasız boyasız aracımın tavanına servis binasının bacasına yıldırım düşmesi sonucu sunrofun 4 parmak önüne el kadar mermer parçası düşmüştü düşen parçanın şekli arabama çıkmıştı saç uzamıştı resmen servis sunrofun arkasından öne kadar boyanacak dediler ankarada  bir çok kaporta boyacı aynı şeyi söyledi bir arkadaşımın tavsiyesi ile gittim ustam tavan döşemesini sökmeden  5 saat uğraştı %95 boyasız yaptı %5 lik kısım saç uzamasından kaynaklı yapıldı güzelce bir rutuş yaptım kendim bir pasta cila Dikkatli bakınca sadece ufacık bir çizgi kaldı :D arabayı sattık ama 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On ‎04‎.‎04‎.‎2013 at 23:44, Onur Atalay said:

Arkadaşlar merhaba,

Sizlerle bir konuyu paylaşmak istedim ;

Öyle kaporta ustaları var ki, resmen sanat yapıyor boyamadna macun çekmeden sorunlu yeri düzeltiyor.

Denizli'de Hacı diye bir usta var.

Bu usta çoğu boyaya zarar gelmemiş parçaları % 95 mertebesinde düzeltebiliyor.

Eminim bu ustalardan daha da vardır.

İzmir Arkas ve RENOTO ya ; Çektirerek yada vakum ile yapabilirmisiniz diye sorduğumda cevap ;

"Hayır gelecek boyanacak, 1 Gün kalacak oldu"

Denizli'ye gittiğimde ustam, 2 - 3 saat kalsın Allah'ın izniyle yaparız dedi ve yaptı :)

Nasıl yaptığını bilmiyorum , göstermiyor ama boyamadan , macun çekmeden yapıyor...

80 TL istedi, helalinden 100 TL verdim :)

Önceki Hali ;

lsp55.jpg

ustanın marifetli ellerinden sonra :) ;

lsp7h.jpg

Onur Bey, Denizli Hacı Usta'nın adresi neresidir işim düştü

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Benim focusumun sol arka çamurluğuna geçtiğimiz cuma günü çarpıp kaçmışlar. Hem göçüklük hem de kalın saça dayanmış çizikler oluşmuştu. Bugün İzmir'de 2.sanayi sitesinde Hamdi usta'nın tam karşısındaki sezgin ustaya aracı emanet ettim. Sezgin usta hem göçük düzeltme becerisini hem de çiziklerin dolgusu için boyacılığını konuşturdu. Ben anlatmayayım, resimler size anlatsın. :) Kesinlikle tavsiye ederim

öncesi;

NraA8O.jpg

92Mol5.jpg

vnk5D4.jpg

Sonrası;

65gPB0.jpg

QZDB3j.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.