Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Aracım Ne Kadar Eder?

cem aksoy

Soru

Merhaba arkadaşlar

Şu sıralar aracımı satılığa çıkartmayı düşünüyorum. Satışa çıkarmadan önce siz focus severlerin aracın piyasası hakkında bir fikri olacağını düşünerekten sizlerinde bilgilerini almak istedim.

Aracım 2012 focus tdci style model, mayıs sonu trafiğe çıktı. renk beyaz ve aracım sedan. şu anda 17.000 km ilk günki gibi temiz ve hatasız.

Aracımın fiyatı hakkında bilgileriniz veya çevrenizden edindiğiniz bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Şu an Style Tdci 4 K aracın liste fiyatı 60.255 TL görünüyor; liste fiyatından peşin alımda ortalama 2 - 3 bin TL indirim yapacaklarını düşünürsek, 0 araç 57-58 bin TL gibi bir rakama alınabilir. Tabi bu yeni Style donanımı; malum geçen senenin 3. çeyreğinde satılan Stylelardan biraz eksik. Tahminim sizin aracınızda BT, katlanır ayna, otomatik park, City Stop, ön cam ısıtma vs. vardır; bu durumda, boya, kaza durumları da yoksa; nispeten düşük km de göz önüne alınarak; 49 - 50 bin TL gibi bir rakam düşünülebilir.

( Tabi bu benim, nacizane fikrim; sitede daha iyi bir tahmin yapacak kullanıcılar mevcut mutlaka... )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sahibinden rakamlarına göre 45-50k arası. 45'e 2012 Style Plus vardı bir ara satıldı mı kaldırdı mı bilmiyorum.  Tabi ben hep HB fiyatlarına bakınmıştım siz HB Sedan arasındaki farkı ekleyebilirsiniz yorumlarımdaki fiyat tahminlerime.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

teşekkür ederim cevaplar için

Şu an Style Tdci 4 K aracın liste fiyatı 60.255 TL görünüyor; liste fiyatından peşin alımda ortalama 2 - 3 bin TL indirim yapacaklarını düşünürsek, 0 araç 57-58 bin TL gibi bir rakama alınabilir. Tabi bu yeni Style donanımı; malum geçen senenin 3. çeyreğinde satılan Stylelardan biraz eksik. Tahminim sizin aracınızda BT, katlanır ayna, otomatik park, City Stop, ön cam ısıtma vs. vardır; bu durumda, boya, kaza durumları da yoksa; nispeten düşük km de göz önüne alınarak; 49 - 50 bin TL gibi bir rakam düşünülebilir.

( Tabi bu benim, nacizane fikrim; sitede daha iyi bir tahmin yapacak kullanıcılar mevcut mutlaka... )

boya kaza ayna stop park ısıtma vs yok. araba ilk günki gibidir

46.000 TL bence ederidir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ek donanımlar yoksa, kazasız-boyasız bir araç için 46 - 47 bin TL ( pazarlık paylı ) bir rakam bence de doğru olacaktır; tabi bu rakamı ancak bir kullanıcı verir.

Eğer yine Ford düşünüyorsanız; yaz başı takas opsiyonlarını da bekleyin derim 2 - 3 bin TL takas indirimi oluyor genellikle...

Yine kişisel fikrim; nereye götürürseniz götürün, Dod'a götürmeyin, moraliniz bozulmasın; galericiden bile daha düşük fiyat veriyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ek donanımlar yoksa, kazasız-boyasız bir araç için 46 - 47 bin TL ( pazarlık paylı ) bir rakam bence de doğru olacaktır; tabi bu rakamı ancak bir kullanıcı verir.

Eğer yine Ford düşünüyorsanız; yaz başı takas opsiyonlarını da bekleyin derim 2 - 3 bin TL takas indirimi oluyor genellikle...

Yine kişisel fikrim; nereye götürürseniz götürün, Dod'a götürmeyin, moraliniz bozulmasın; galericiden bile daha düşük fiyat veriyorlar.

Aslında modeli düşüreceğim. temiz 20.000 civarı dizel sedan megane belki linea

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aslında modeli düşüreceğim. temiz 20.000 civarı dizel sedan megane belki linea

Megane kullanmadım ama 1.3 Mjet Palio/Albea ( şirket arabası ) kullandım; yakıt tüketimi gerçekten memnun ediyor. Linea'nın iç donanımı da memnun edecektir diye düşünüyorum.

Megane için, sitede bulabilirseniz, Cem Bey'in izlenimi vardı; oldukça beğenmişti... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

50 bin civarı eder bence 45-46 bin tl gibi rakamlara verecek olursanız yazık edersiniz o fiyata .Ama nette takas edeceğiniz aklınızdaki araçlardan  bulabilirseniz hem sizin için  hemde takas ettiğiniz kişi için avantajlı olur..İkinizde aracınızı değerinde vermiş olursunuz ,ama gidipte galeri veya bayiye verecek olsanız ,adamlar kendi aracını yüksek sayar sizin aracınızı düşük sayar :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benim yazdığım Megane GTLine 130 PS dizel motorlu pahalı bir araçtı, eş değer değil ve evet çok keyifli idi (korkuyorum gene birileri saldıracak diye)... 

GT Line olduğunu hatırladım; araç dizel diye bahsetmiştim yorumunuzdan. Pahalı olduğu aşikar =) ama 2. el'de bakılabilir diye düşündüm. Tabi sınıf düşme olmuyor haliyle...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Merak ettim ben şimdi acaba benim arabam ne kadar eder ki? 2012 Model, 27.500 KM de, Titanium, X paket, Park Paket, Sunroof donanımlı. Beyaz. Kazasız belasız hatasız bir yavru ceylan :D

Helalimden 45 bin tl çalışır ceylanıma :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Helalimden 45 bin tl çalışır ceylanıma

Üste S 320 yi verirsen al senin olsun. :D Tepe tepe bin. :D

Hatta şöyle bir şey yapalım bak

Sen bana 45 bin artı S 320 yi ver

Ben de sana Focus + Europa yı vereyim. :D :D :D Bak cazip oluyor git gide. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Üste S 320 yi verirsen al senin olsun. :D Tepe tepe bin. :D Hatta şöyle bir şey yapalım bak Sen bana 45 bin artı S 320 yi ver Ben de sana Focus + Europa yı vereyim. :D :D :D Bak cazip oluyor git gide. Yaman adamsın vesselam :) Hakime hanım gidince canlanmışsın sen farkediliyor heee :)
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Megane kullanmadım ama 1.3 Mjet Palio/Albea ( şirket arabası ) kullandım; yakıt tüketimi gerçekten memnun ediyor. Linea'nın iç donanımı da memnun edecektir diye düşünüyorum.

Megane için, sitede bulabilirseniz, Cem Bey'in izlenimi vardı; oldukça beğenmişti... 

meganı yıllarca severek kullandım. ancak 20 civarı nasıl bir megane bulunur o da farklı bir konu. tahmini olarak 21 gibi rakamlara 2008-2009 dizel linea bulunabilir. tabi focustan sonra yavan kalacaktır ama ne yapalım. ses konusunda biraz gürültülü olduğu söyleniyor. yol rüzgar motor  lastik bilimum sesleri aldığını duymuştum. gerçek payı varmıdır. acaba

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.