Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 3

Focus 3 Powershift Titreme

Cem Ergen

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0
14 saat önce, Yusuf Sarı yazdı:

Bende gerekli değişimler yapıldı güya ama sorun devam ediyor.

Çok az bi düzelme var ama özellikle kalkışlarda sorun devam ediyor.

Sanırım birazda gaza nasıl bastığınla alakalı biraz sert bastığında mümkün değil titrememesi.

Acaba benmi hatalı kullanıyorum arabayı bilemedim?

Hayir... eger duzgun calisiyorsa dibine kadar bassanizda titrememesi lazim, her ne kadar o sekilde kullanmasamda ara sira denedigimde

bir sorun yasamiyorum. Servise gorunun bence yine.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
7 saat önce, Erhan Erten yazdı:

Başer de 2200 tl ye değişim yaptırdım ama dolar fırladı yeni fiyatlar nedir bilemem

çözüm olarak gmrüyormusunuz peki bu durumu yaklasık 50 000 km dir bu ağır titremeler var ama hiç sıkıntı çıkmadı bende değişime değermi sizce 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Araç Şahsuvaroglun'dan teslim alindi. Kaan abi nezlinde tüm çalışanlara teşekkürler. Ben daha kullanmadim. Hatun OK verdi.
Sanki vidalarını sıkmışlar gibi şeklinde bir yorum yaptı. Ben kullanınca tekrar yorumlarım :)
Ellerinize sağlık teşekkürler. Bu arada life kart'ada üye yapmışlar.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

1 yil once kavrama degisti. Yaklasik 8 ay sıkıntısız kullandim. Once mekanik sesler gelmeye basladi ve sonra titreme. Allahtan garantiyi uzatmistim. Servise gittim bakim yaptirdim aracin sikintisini soyledim. Kavrama degisimine onay cikti. Benim icin beklenmdik oldu cunku ilk degisimi 1.5 yil bekledim. Test surusu yapmadan siparis verdiler ve %20 lik kismida kendileri karsilayacaklarini soyledi. Muhtemelen bu mevzu yine nuksedecek. 3. Kez de tekrarlarsa degisim talebinde bulunacagim muhtemeln red cevani gelecek ben de yargiya tasiyacagim. Surekli bu sorundan muzdarip olan arkadaslar bu yoluda tercih edebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

17 kasımda başere gittim. Ölçüm yapıldı. Değer normal aralıktaymış. Vites değişimleri ile oynadılar. Şimdi biraz daha iyi ama yinede arada titreme oluyor.

Garantide şubatta bitecek. Garanti bitmeden tekrar kontrole gelin dediler ama pek sorun düzelecekmiş gibi gelmiyor bana. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Fatih büyükkale yazdı:

kavrama şuan otosanda yokmuş. bu parça yurtdışındanmı geliyor. ne kadar sürede geliyor. tecrübesi olan varmı ??

...doğrudur. Söz konusu set (kavrama) partiler halinde yurt dışından (Amerika) geliyor. Genelde ayda iki parti stoklara giriyor ama kimi zaman (örn.yıl sonu / tatil sezonu - ağustos / fabrikalar bakıma girdiğinde) gecikme yaşanabiliyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
6 dakika önce, Kaan Yagizer yazdı:

...doğrudur. Söz konusu set (kavrama) partiler halinde yurt dışından (Amerika) geliyor. Genelde ayda iki parti stoklara giriyor ama kimi zaman (örn.yıl sonu / tatil sezonu - ağustos / fabrikalar bakıma girdiğinde) gecikme yaşanabiliyor. 

bilgi için teşekkürler Kaan Bey...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

kavrama bugün değişti, sabah 10 da bıraktım. akşam 5 de aldım. şimdilik güzel, geçişlerde ve kalkışta sorun yok. zamanla bakacağız. zaten öncekide normalde yapmıyordu titreme, şehir içinde biraz fazla kullanınca yani ısınınca yapıyordu. KTF1FP 7C601 AB N takılan kavramanın kodu bu. benim merak ettiğim bu sonradan revizyondan geçen kavramamı ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
31.12.2016 - 17:23 tarihinde, Fatih büyükkale yazdı:

kavrama bugün değişti, sabah 10 da bıraktım. akşam 5 de aldım. şimdilik güzel, geçişlerde ve kalkışta sorun yok. zamanla bakacağız. zaten öncekide normalde yapmıyordu titreme, şehir içinde biraz fazla kullanınca yani ısınınca yapıyordu. KTF1FP 7C601 AB N takılan kavramanın kodu bu. benim merak ettiğim bu sonradan revizyondan geçen kavramamı ? 

fatih bey bendede titreme sorunu var...2013 model 56 binde benzinli otomatik focus...viteş geçişleri..kalkışlarından sıkıntı yok...araç durunca 5 saniye sonra titreme başlıyor...gaz verince normale dönüyor...sorun sizce kavrama mıdır???

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
fatih bey bendede titreme sorunu var...2013 model 56 binde benzinli otomatik focus...viteş geçişleri..kalkışlarından sıkıntı yok...araç durunca 5 saniye sonra titreme başlıyor...gaz verince normale dönüyor...sorun sizce kavrama mıdır???

Öncelikle motor üst takozu değişmeli sorun devam ediyorsa volant değişmelidir.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.