Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Yeni Modelleri Ile Pazar Payı Arttırıyor Ve Belçika'da Üretim Tekrar Başlıyor

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Şubat ayında pazar payı artışında Ford'un yeni modellerinin katkası olmuş.Ayrıca Ford tekrar Belçika'da otomobil üretimine başlıyor.

• Avrupa pazarlarında Ford binek otomobil perakende satışı pazar payı geçen yılın aynı dönemine göre 0,6 puan yükseldi ve 7.2 oldu.
  • Ford ticari araç payı yeni Transit Custom satışları ile birlikte 0.8 puan yükselerek 7.9 oldu.
  • Ford toplam araç satış ve hissesi şubat ayında geriledi.Sebepleri;zayıf piyasa koşulları, kısa ve günlük kiralamanın azalması.
  • Ford, şubat ayında İngilterede en fazla satan marka oldu. Pazar payı %16.2.
  • Ford, Mondeo, S-MAX ve Galaxy modellerinin üretimine tekrar Genk,Belçika'da başladı.
  • Ford, Fiesta ST, Focus Electric, Transit, Transit Connect, Tourneo Connect ve Ecosport ile, 2013 yılında ürün atağına devam ediyor.

Genel olarak; Ford, geleneksel 19 Avrupa pazarlarında Şubat ayında 63.000 araç sattı.Otomobil endüstrisindeki %11.4'lük düşüş, ford'a %19 olarak yansıdı.   

Şubat ayı modellere göre satış rakamları

19 Ülke Hangileri ?

Avusturya, Belçika, İngiltere, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İtalya, Hollanda , Norveç , Polonya, Portekiz, İspanya, İsveç and İsviçre.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim ingilizcem orijinal metni anlamaya yetmedi

Overall, Ford sold 63,000 vehicles in February in the traditional 19 European markets, down 19 per cent versus last year in an industry that fell by 11.4 per cent in February.

%19 düşen pazarda biz %11.4 düştük mü diyor. Yoksa 11.4 düşen pazarda biz 19 düştük mü diyor. Bu durumda pazar payı düşmüş olmalı . Ben sanki 2. gibi anladım yani endüstri 11.4 düştü biz 19 düştük demişler gibi anladım. 

Bu arada Belçikada saatlik işçilerle yeniden üretime başlanmış..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim ingilizcem orijinal metni anlamaya yetmedi

%19 düşen pazarda biz %11.4 düştük mü diyor. Yoksa 11.4 düşen pazarda biz 19 düştük mü diyor. Bu durumda pazar payı düşmüş olmalı . Ben sanki 2. gibi anladım yani endüstri 11.4 düştü biz 19 düştük demişler gibi anladım.

Bu arada Belçikada saatlik işçilerle yeniden üretime başlanmış..

Doğru anlamışsın yani ikincisi...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok kandırmaca sayılmaz, sadece manipülasyon.

Denilen binek otomobil perakende satışı pazar payı geçen yılın aynı dönemine göre 0,6 puan yükseldi ve 7.2 oldu.

Ford ticari araç payı yeni Transit Custom satışları ile birlikte 0.8 puan yükselerek 7.9 oldu.

Yani toplamda düşüş var ama kategorilerdeki oranlarında yükselme var, yani başkaları daha da fena düşmüş. 

Bunu VW olmadığı kesin...

Cem Boneval tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yine olmadı abi. Ben yazıyı ayık kafayla okuyunca anladım.

Eu19da  market %11 düşmüş ford satışları %19 düşmüş pazar payı düşmüş tabii ki. Ancak abiler bunu söylemiyor. 

Abiler  diyor ki fişesta Kuga ve Bmaxe acaip talep var (yerim o talebi ben)  Fordun pazar payı sadece "key market" de 0.6 percent yükselmiş. Neymiş o key market  UK, fransa almanya italya ve İspanya.. Adamlar polyanna gibi yavv:) satışları da düşüyor pazar payları da ama sevinecek bişey buluyorlar ..   

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yine olmadı abi. Ben yazıyı ayık kafayla okuyunca anladım.

Eu19da  market %11 düşmüş ford satışları %19 düşmüş pazar payı düşmüş tabii ki. Ancak abiler bunu söylemiyor. 

Abiler  diyor ki fişesta Kuga ve Bmaxe acaip talep var (yerim o talebi ben)  Fordun pazar payı sadece "key market" de 0.6 percent yükselmiş. Neymiş o key market  UK, fransa almanya italya ve İspanya.. Adamlar polyanna gibi yavv:) satışları da düşüyor pazar payları da ama sevinecek bişey buluyorlar ..   

Demek balık başta kokuyor, Otosan'a kabahat bulmamak lazım.

Söyeldiğin yalana yeterince çok tekrarlarsan kendin de inanırsın denir ya, öyle sanki...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.