Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

GTA Sa Jant Seçimi :D

Emre V.

Önerilen Mesajlar

:D

Bugun can sıkıntısı napsam diye düşünürken arşivimde olan eski vazgeçilmez oyunlardan "GTA Sanandreas" oyununu buldum hemen yükledim ve arabaları değiştirdim.

Bu oyunlar aslında fikir açısından çok iyi :P

Örneğin oyunda görüp beğendiğimiz jantı hemen gidip gerçek hayattaki arabamıza alıp takabiliriz :D

Hani ilerde olur ya orjinal jantları kar tipilere geçirirsek , 16" veya 17" bi jant bakabilirz :(

Sizce Honda'nın mı yoksa Focus2'nin jantı mı daha güzel ?

;)

Arabanın yanında çok ipi kopuk vardı hepsini öldürdüm ;)

post-94-0-95623900-1308678198_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben söyleyecektim var diye ama sen benden hızlı davranmışsın :guitar:

GTA SA'daki gibi herşeyi ekleyebiliyorsunuz artık GTA IV'e de.Oyun ilk çıktığı zamanlar bu tür şeyler yoktu ama artık herşey var.

Çünkü bu oyun diğerlerine göre güvenlik sistemleriyle daha çok korunmuş bir oyun.Ama bilgisayardan anlayanlar için bu çok büyük bir sorun değil gördüğünüz gibi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben söyleyecektim var diye ama sen benden hızlı davranmışsın :)

GTA SA'daki gibi herşeyi ekleyebiliyorsunuz artık GTA IV'e de.Oyun ilk çıktığı zamanlar bu tür şeyler yoktu ama artık herşey var.

Çünkü bu oyun diğerlerine göre güvenlik sistemleriyle daha çok korunmuş bir oyun.Ama bilgisayardan anlayanlar için bu çok büyük bir sorun değil gördüğünüz gibi :lol:

evet.Ama malesef yüksek çözünürlükte ekran kartı ve sistem istiyor :)

bu videodan sonra denecek söz yok pes :guitar:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.