Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sağlık Sektörü Çalışanlarına İndirim!

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Olumlu ama yetmez (Sana gelen mailde sana teklif edilen Kuga fyatı bundan  daha düşüktü değil mi ?)  

Hafta sonu İ30 için gittim. 1.6 düz vites style listesi 44330

Pazarlık yapmadım indirim dedim. 42ye indiler.

Martta doktor indirimi yok mu dedim.

40500e indiler.  42lik arabada 1500 iyi indirim. Fordun indirimi 1000 TL olmuyor. Focus fiesta ve Bmaxte. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu haberi okur okumaz hemen bayiyi aradım. ÖNce focus dahil değil dedi. Sonra dahilmiş dedi.

Titanyum+smart+tekno beyaz renk için 64.750TL.ye indi fiyat. 1.250TL indirdi yani.

Titanyum+X+smart+tekno kahverengi 12000km 2012 model için 63.000Tl pazarlığı yapıyorum. Anlaşırsak bunu anlaşamazsak 2013 alacağım zaten.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hanım sağlık çalışanı. Kuga'da 1500 TL indiler.  Yeni son hesaplarla  1.6 ecoboost, titanyum, AWD, otomatik, cam tavan, sony müzik sistemli kuga 70.000 TL.  Güzel  :sofeer:

Bu müthiş bir fiyat ben dün Şahsuvardan fiyat aldım. Metalik boya titanium+SONY nav 72000 TL. Sizde fazladan cam tavan olmasına rağmen 2000 daha ucuz.. Nereden aldınız fiyatı. ? Bir dr arkadaşım ciddi ciddi almak istiyor.  Kendisi benim dediğim  arabanın opağına başka bayiiden 71 fiyat almış. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu müthiş bir fiyat ben dün Şahsuvardan fiyat aldım. Metalik boya titanium+SONY nav 72000 TL. Sizde fazladan cam tavan olmasına rağmen 2000 daha ucuz.. Nereden aldınız fiyatı. ? Bir dr arkadaşım ciddi ciddi almak istiyor.  Kendisi benim dediğim  arabanın opağına başka bayiiden 71 fiyat almış. 

Sanırım fiyat farkı navigasyondan geliyor ben navigasyon istemedim. Fiyatı Eskişehir bayisi verdi. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Otomatik Oluşturulan Mesaj

Bu konu bir moderatör tarafından kapatıldı.

Neden: Kampanya Bitti

Eğer bu eylemi kabul etmiyorsanız; bu yazıyı rapor edin, bir moderatör veya yönetici bunu yeniden kontrol edecektir.

Saygılarımızla,

Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.