Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Orijinal Navigasyon Ve Sony Panel Kurulumu

Önerilen Mesajlar

• 1 ay sonra...

Merhaba Arkadaşlar, ben 2016 Model Trend X aldım.

Bende navigasyon ve sony panel kurmak istiyorum. Anladığım kadarıyla Sd kart, Gps anteni, 5 inç ekran, sony tuşları ve panel e ihtiyacım var. 2016 model için uygun olan ürünlerin kodlarını nereden bulabilirim. Ve uygun fiyatlı aynı zamanda güvenilir alışveriş yapabileceğim adresleri merak ediyorum. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Şimdiden teşekkür ederim, iyi forumlar :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yusuf Yekta Güzel yazdı:

Bende navigasyon ve sony panel kurmak istiyorum. Anladığım kadarıyla Sd kart, Gps anteni, 5 inç ekran, sony tuşları ve panel e ihtiyacım var. 2016 model için uygun olan ürünlerin kodlarını nereden bulabilirim. :)

2016 için uygun parça diye bir şey yok. Bahsettiğiniz radyo teyp sistemi mk3 kasada mevcut. Makyajlı kasada böyle bir donanım mevcut değil. İlla bunu takıp kullanacağım derseniz bütün parçaları mk3'ün uygun parçaları olmak kaydıyla teyp, ekran, tuş takımı, sync modülü, gps modülü, gps anteni ve sd karta ihtiyacınız var. Direksiyondaki radyo tuşlarınız tuşlarınız muhtemelen çalışmaz. Bunun dışında başka bir sorun büyük ihtimalle olmaz. Ama öngörülmeyen başka ne olur bilemem.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

46 dakika önce, Semih O. yazdı:

2016 için uygun parça diye bir şey yok. Bahsettiğiniz radyo teyp sistemi mk3 kasada mevcut. Makyajlı kasada böyle bir donanım mevcut değil. İlla bunu takıp kullanacağım derseniz bütün parçaları mk3'ün uygun parçaları olmak kaydıyla teyp, ekran, tuş takımı, sync modülü, gps modülü, gps anteni ve sd karta ihtiyacınız var. Direksiyondaki radyo tuşlarınız tuşlarınız muhtemelen çalışmaz. Bunun dışında başka bir sorun büyük ihtimalle olmaz. Ama öngörülmeyen başka ne olur bilemem.

O zaman bunu Sayfa 33 teki kodlu aygıtlar temin edildikten sonra benim focusuma da kullanılabilir olarak mı anlamalıyım @Semih O. ? :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O zaman bunu Sayfa 33 teki kodlu aygıtlar temin edildikten sonra benim focusuma da kullanılabilir olarak mı anlamalıyım @Semih O. ? :)

Kullanılabilir evet, ancak hangi fonksiyonların sağlıklı çalışıp çalışmayacağını bilemeyiz. En azından ben bilmiyorum.   Ben daha önce mk3'ün ekran, teyp ve tuş takımını araçta denedim. (Mk3 ekranının görüntü kalitesini beğenmediğim için kullanmadım) Parçalar bütünlük içinde olduğu sürece bir sorun  olacağını sanmıyorum. Eğer sync modülünün pin dizilimi de aynıysa o da sorunsuz çalışır diye düşünüyorum.

Özetle bence çalışmaması için bir neden yok. Deneyip görmek gerek. Ancak ben mesuliyet kabul etmem :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

30 dakika önce, Semih O. yazdı:

Kullanılabilir evet, ancak hangi fonksiyonların sağlıklı çalışıp çalışmayacağını bilemeyiz. En azından ben bilmiyorum.   Ben daha önce mk3'ün ekran, teyp ve tuş takımını araçta denedim. (Mk3 ekranının görüntü kalitesini beğenmediğim için kullanmadım) Parçalar bütünlük içinde olduğu sürece bir sorun  olacağını sanmıyorum. Eğer sync modülünün pin dizilimi de aynıysa o da sorunsuz çalışır diye düşünüyorum.

Özetle bence çalışmaması için bir neden yok. Deneyip görmek gerek. Ancak ben mesuliyet kabul etmem :)

Anladım, mesuliyetlik bi durum yok zaten göze alırsam beni bağlar teşekkür ederim tekrardan :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Anladım, mesuliyetlik bi durum yok zaten göze alırsam beni bağlar teşekkür ederim tekrardan :) 

Sana kolay gelsin Yekta o halde :)

Yardım gerekirse burdayız, şu yazı karakterini düzeltirsen iyi olur bu arada.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

28 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

sürekli kalın,büyük,italik farklı font vs kullanımı forum düzeni için yasaktır.

27 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Sana kolay gelsin Yekta o halde :)

Yardım gerekirse burdayız, şu yazı karakterini düzeltirsen iyi olur bu arada.

Teşekkürler, Tamam dikkat edeceğim önceki forumdan alışkanlık haline geldi yazı tipi biraz farklıydı da orada :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Navigasyon montajını yaptıktan sonra bu sesli yönlendirme olayını ben mi beceremedim yada böyle bir şey yok mu ve navigasyonu açtığımız her seferinde verdiği uyarıyı okeylememiz mi lazım. :) Birde konuyla ilgisi olmayabilir ama değişen panelle birlikte radyo frekanslarını kayıt ettiğimiz tuşlar eski panelde 6 adetti. Şimdiki panelde ise 10 farklı frekansı kayıt edebiliyoruz fakat 6'dan sonraki tuşlar kayıt etmiyor. Bunun için cd ünitesininde mi değişmesi gerekli. 

Ekran: BM5T-18C815-GM 

Navi Kart: V4.1

Muharrem B. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.